ଦୁଃଖଦ ଖବର: ଲୋକପ୍ରିୟ କ୍ରିକେଟର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ ଭାଙ୍ଗିଲା ଦୁଃଖର ପାହାଡ଼, ଦୁଃଖରେ ବୁଡ଼ିଲେ….

ଭାରତର ଷ୍ଟାର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଆଜି ସକାଳେ ହୃଦ୍‌ଘାତ ହେତୁ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ହରାଇଛନ୍ତି | ସୟଦ ମୁସ୍ତାକ ଅଲି ଟି -20 ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବରୋଦା ପାଇଁ ଖେଳୁଥିଲେ | ପିତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇବା ପରେ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଫେରିଛନ୍ତି |

ବରୋଦା ଅଧିନାୟକ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏହି କଠିନ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ରହିବାକୁ ନିଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୟଦ ମୁସ୍ତାକ ଅଲି ଟି -20 ଟ୍ରଫିରେ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଆଗାମୀ ମ୍ୟାଚର ଅଂଶ ହେବେ ନାହିଁ |

ବରୋଦା କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନର ସିଇଓ ଶିଶିର ହାଟଙ୍ଗାଡି ଏଏନଆଇ କୁ କହିଛନ୍ତି, ହଁ, କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଦଳର ବାୟୋ ବବୁଲ ଛାଡିଛନ୍ତି | ଏହା ତାଙ୍କ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ବହୁତ ଦୁଃଖର ସମୟ | ବରୋଦା କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନିଧନର ଶୋକରେ ଅଛି |

କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଚଳିତ ସିଜନରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତିନିଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଚାରିଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଛନ୍ତି | ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚରେ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବରୋଦା ପାଇଁ 76 ରନ୍ କରିଥିଲେ |

ବରୋଦା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୟଦ ମୁସ୍ତାକ ଅଲି ଟ୍ରଫିରେ ତାଙ୍କର ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛନ୍ତି | ବରୋଦା ଗ୍ରୁପ୍ ସି ଶୀର୍ଷରେ ଅଛି | ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ବର୍ତ୍ତମାନର ସୟଦ ମୁସ୍ତାକ ଅଲି ଟି -20 ଟ୍ରଫି ଖେଳୁ ନାହାଁନ୍ତି, ସେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଆଗାମୀ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments