ସୋନୁ ସୁଦ ହୋଇଗଲେ ‘ଟେଲର’, ମାଗଣାରେ ସିଲେଇ କରୁଛନ୍ତି ପୋଷାକ, ବାସ ଏହି ଜିନିଷର ନାହିଁ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି , ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଲକ ଡାଉନ ସମୟରେ ଗରିବ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମସିଆ ଭାବରେ ଉଭା ହୋଇଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ କରୋନା ଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ସାରା ଦେଶରେ ଲକ୍ଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା, ସେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ନିରାପଦରେ ନିଜ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ସୋନୁ ସୁଦ କୌଣସି ନା କୌଣସି କାରଣରୁ ଖବରରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ପୁଣି ଥରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଲାଇମଲାଇଟକୁ ଆସିଛି | ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଏକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଜଣେ ଟେଲର ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ସିଲେଇ ମେସିନରେ ତାଙ୍କୁ ସିଲେଇ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ |

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଏକ ଟେଲର ଦୋକାନ ଖୋଲିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ଗଛ ତଳେ ଏକ ସିଲେଇ ମେସିନ୍ ମଧ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋନୁ ସୁଦ ପୋଷାକ ସିଲେଇ କରୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି | ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ ନାହିଁ? ଆପଣ ନିଜେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିପାରିବେ |


ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତା ପାଦରେ ଚାଲୁଥିବା ଟେଲର ମେସିନରେ ବସି ପୋଷାକ ସିଲେଇ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏଠାରେ ମାଗଣା ସିଲେଇ ଅଛି କିନ୍ତୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ବଦଳରେ କଣ ସିଲେଇ ହେବ କୌଣସି ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ନାହିଁ। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ “ଏଠାରେ ମାଗଣାରେ ସିଲେଇ ହେଉଛି । ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସର୍ଟ ବଦଳିଲେ ଆମକୁ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ନାହିଁ । ” ଅଭିନେତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭଲ ଲାଗୁଛି |

ଯଦିଓ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଥଟ୍ଟା ଭାବରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସବୁଠାରୁ ବଡ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ସୋନୁ ପାଦରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ସିଲେଇ ମେସିନ୍ ଚଳାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅଭିନେତା ସିଲାଉଥିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି | ଲାଗୁଛି ଯେପରି ସେ ସିଲେଇ ଶିଖିଛନ୍ତି | ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହଉଛି | ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ନିଜର ମତାମତ ଦେଉଛନ୍ତି |

ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କୌଣସି କାମକୁ ଛୋଟ କିମ୍ବା ବଡ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ | ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ପିତା ପୋଷାକ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ସୋନୁ ସୁଦ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିଛନ୍ତି | ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ କପଡା ଚିହ୍ନିବା ଶିଖିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହ କିପରି ମୁକାବିଲା କରିବେ ସେ ଜାଣନ୍ତି |

କରୋନା ମହାମାରୀରେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି | ଆରମ୍ଭରେ, ସେ ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସାରା ଦେଶରେ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା | ପରେ ସୋନୁ ସୁଦ କାହାର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅର୍ଥ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍କୁଲ ଫି ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ। ସୋନୁ ସୁଦ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments