IPL 2020: ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ଖରାପ ଖବର, IPL 2020ରୁ ବାଦ ପଡିଲେ ଏହି ଅଲରାଉଣ୍ଡର…

IPL 2020 ର ଏହି ଋତୁ ବହୁତ ରୋମାଞ୍ଚକର ଅଟେ| ସମସ୍ତ ଦଳ ସେମାନଙ୍କର ଉନ୍ନତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏହି ସିଜନରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିନାହିଁ | ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭରୁ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଜିତିବାର ଉପାୟ ଖୋଜି ପାରି ନାହିଁ। ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ, ଯେଉଁମାନେ ଆଇପିଏଲ୍ 2020 ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ବାହାରେ ଅଛନ୍ତି | ସେମାନେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ, ଦଳର ଷ୍ଟାର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଡୱେନ ବ୍ରାଭୋ ଆଘାତ ହେତୁ ଆଇପିଏଲ 2020 ର ଏହି ସିଜିନରୁ ବାଦ ପଡିଛନ୍ତି। ବ୍ରାଭୋଙ୍କ ପ୍ରସ୍ଥାନ ଚେନ୍ନାଇ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ଧକ୍କା କାରଣ ସେମାନେ ଡୱେନ ବ୍ରାଭୋ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ଆଶା ବଜାୟ ରଖିଥାନ୍ତେ | ଯାହା ବି ହେଉ, ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଦଳ ଟେବୁଲର ତଳେ ଅଛି | ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ବଡ ଝଟକା ଲାଗିଛି।

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ସିଇଓ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥନ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସର ସିଇଓ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ରାଭୋଙ୍କୁ ଆଘାତ ଯୋଗୁଁ ଆଇପିଏଲରୁ ବାଦ ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି ଆଇପିଏଲରେ ବ୍ରାଭୋ 6 ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳି 2 ଇନିଂସରେ ମାତ୍ର 7 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ। ତେବେ ସେ 8.57 ହାର ସହିତ ଅନେକ ମ୍ୟାଚରେ 6 ଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇଥିଲେ |

ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମୟରେ ବିଶ୍ୱନାଥନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭେଟେରାନ ଖେଳାଳି ସୁରେଶ ରାଇନା ଏବଂ ସ୍ପିନର ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କ ବିନା ଏହି ଆଇପିଏଲରେ ଦଳ କେତେ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ବିଶ୍ୱନାଥନ୍ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ସିନିୟର କିମ୍ବା ଜୁନିୟର ସମସ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତି, ଅବଶ୍ୟ ଉଭୟ ରାଇନା ଏବଂ ହରଭଜନ CSK ୟୁନିଟ୍ ର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିନା ଦଳର ଅଭାବ ରହିଛି ”

ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ 10 ଟି ମ୍ୟାଚ ମଧ୍ୟରୁ ମାତ୍ର ତିନୋଟି ଜିତିଛି, ବାକି ସାତୋଟି ମ୍ୟାଚରେ ହାରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପ୍ଲେ ଅଫରେ ଯୋଗ୍ୟତା ଅର୍ଜନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ ଆଶା ହରାଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଲିଗ୍ ଟେବୁଲର ତଳେ ଅଛିନ୍ତି | ବରିଷ୍ଠ ଖେଳାଳି ସୁରେଶ ରାଇନା ଏବଂ ହରଭଜନ ସିଂଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଛି। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ଉଭୟ ଏହି ଆଇପିଏଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିନଥିଲେ। ଚେନ୍ନାଇ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନି ଏବଂ କେଦାର ଯାଦବଙ୍କ ପରି କେତେକ ବରିଷ୍ଠ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଖରାପ ଫର୍ମ ମଧ୍ୟ ଦଳକୁ ଖରାପ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇଛି। ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ଚେନ୍ନାଇ ଆଇପିଏଲ୍ ଇତିହାସର ଅନ୍ୟତମ ସଫଳ ଦଳ କିନ୍ତୁ ଏଥର ପ୍ଲେ ଅଫ୍ ପହଞ୍ଚିବା କଷ୍ଟକର ମନେହୁଏ।

ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଷ୍ଟିଫେନ୍ ଫ୍ଲେମିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ରାଭୋ କିଛି ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି

ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଷ୍ଟିଫେନ୍ ଫ୍ଲେମିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବୋଲିଂ ବ୍ରାଭୋ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ଏବଂ ଆଇପିଏଲରୁ କିଛି ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ବାହାରିପାରନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ରାଭୋ ଧାତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଗର୍ଭରେ ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ, ଏହା ସେ ଗୁରୁତର ଥିଲେ, ସେ ଆଉ ଥରେ ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଆକୁ ଆସିପାରିନଥିଲେ। ସେ ଶେଷ ଓଭରରେ ବୋଲିଂ କରି ନ ଥିବାରୁ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments