IPL 2020: ‘ସୁପରମ୍ୟାନ୍’ ପରି ଉଡ଼ିକି କ୍ୟାଚ ଧରିବା ପରେ ଅନୁକୁଳଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କଲେ Nita Ambani, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା … ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

IPL 2020 MI Vs RR: ସୂର୍ଯ୍ୟ କୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକୀୟ ପାଳି, ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏବଂ ଟ୍ରେଣ୍ଟ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ତୂଫାନୀ ବୋଲିଂ ଯୋଗୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦଳ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ କୁ 57 ରନ୍ ରେ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା | ଦଳ ହ୍ୟାଟ୍ରିକ୍ ବିଜୟ ସହ ପଏଣ୍ଟ୍ ଟେବୁଲର ଶୀର୍ଷରେ ପହଞ୍ଚିଛି | ମ୍ୟାଚରେ ସବୁଠାରୁ ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣ ଥିଲା ଅନୁକୁଲ ରୟଙ୍କ କ୍ୟାଚ୍। ସେ ସୁପରମ୍ୟାନ୍ ଙ୍କ ପରି ଉଡି ମହିପାଲ ଲୋମରଙ୍କୁ ଆଉଟ କରିଥିଲେ | ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପରେ ଦଳର ମାଲିକ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ତିନିଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇଥିଲା। ସେ 8 ଓଭରରେ ମାତ୍ର 42 ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ମୁମ୍ବାଇର ହାତରେ ଥିଲା। ରାହୁଲ ଚହର ବୋଲିଂ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବଲରେ ମହିପାଲ ଏକ ବଡ ସଟ୍ ଖେଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବଲଟି ବାୟୁରେ ରହିଲା | ଅନୁକୁଲ ରୟ ଦୌଡ଼ି ଆସି ସୁପରମ୍ୟାନ ଭଳି ଆକାଶରେ ଉଡ଼ି କ୍ୟାଚ୍ ଧରିଥିଲେ।


ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିବା ପରେ ଦଳର ମାଲିକାଣୀ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଫୋନରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ବିଜୟ ପାଇଁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସେ ଅନୁକୁଲ ରୟଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ, ଯିଏ ଏକ ଚମତ୍କାର କ୍ୟାଚ୍ ଧରିଥିଲେ। ସେ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ପଚାରିଲେ – ଆପଣ କିପରି ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି? ଅନୁକୁଲ କହିଥିଲେ – ‘ମୁଁ ନିଜକୁ ବହୁତ ଭଲ ଅନୁଭବ କରୁଛି।’ ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିମାନେ ତାଙ୍କ ଉତ୍ତର ଶୁଣି ହସିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ଖୁସି ହେଲେ |

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:


ସୂର୍ଯ୍ୟ କୁମାର ଯାଦବଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ସହାୟତା ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏଠାରେ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ବିପକ୍ଷରେ ଚାରିଟି ୱିକେଟ୍ ହରାଇ 193 ସ୍କୋର କରିଥିଲା। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଙ୍କ ସହିତ ପଞ୍ଚମ ୱିକେଟ୍ ପାଇଁ ଅବିଭକ୍ତ 76 ରନ୍ ସହଭାଗୀତା ସହ ମୁମ୍ବାଇକୁ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ସ୍କୋରକୁ ଆଣିବାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ କୁମାର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଏହି ଦୁଇଟି ଇନିଂସ ଯୋଗୁଁ ମୁମ୍ବାଇ ଦଳ ଗତ ଚାରି ଓଭରରେ 60 ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା। 28 ରନ୍ ପାଇଁ ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍ ନେଇ ରୟାଲ୍ସ ପାଇଁ ଶ୍ରେୟାସ ଗୋପାଳ ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ବୋଲର ହୋଇଥିଲେ।

ଏହାର ଉତ୍ତରରେ, ଜୋସ୍ ବଟଲର (70) ଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ସତ୍ତ୍ୱେ ବୁମରା (20 ରନ୍ ପାଇଁ ଚାରି ୱିକେଟ୍), ଜେମ୍ସ ପାଟିନ୍ସନ୍ (19 ରନ୍ ପାଇଁ ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍) ଏବଂ ବୋଲ୍ଟ (26 ରନ୍ ପାଇଁ ଦୁଇଟି ୱିକେଟ୍) ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବୋଲିଂ ସମ୍ମୁଖରେ ରୟାଲ୍ସ ଦଳ 18.1 ଓଭରରେ 136 ରନ୍ ରେ ସୀମିତ ରହିଥିଲା। ବଟଲରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ କେବଳ ଜୋଫ୍ରା ଆର୍ଚର (24) 20 ରନ୍ ଅତିକ୍ରମ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments