କଳିଯୁଗରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେଲେ ଭୋଳାଶଙ୍କର, ଏହି 8ଟି ରାଶିର ଚମକି ଉଠିବ ଭାଗ୍ୟ, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ କଣ ଅଛି …

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରତିଦିନ ଛୋଟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥାଏ | ଗ୍ରହ-ନକ୍ଷତ୍ରର କ୍ରମାଗତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ଥିତି ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷର ଜୀବନକୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରରେ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ | ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଭଲ ରୁହେ, ତେବେ ଏହା ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଭଲ ନଥିବାରୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଆରମ୍ଭ ହୁଏ | ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି ପ୍ରକୃତିର ନିୟମ ଏବଂ ଏହା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଚାଲିଥାଏ | ଏହି ଦୁନିଆରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ନାହାଁନ୍ତି ଯାହାର ସମାନ ଜୀବନ ଅଛି | ସମସ୍ତ ମାନବ ଜୀବନର ପରିସ୍ଥିତି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବଦଳିଥାଏ |

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଆଜି ଗ୍ରହ-ନକ୍ଷତ୍ରର ସ୍ଥିତି ଶିବ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି। ଏହି ଯୋଗ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ତେବେ, ଏହି ଶୁଭ ଯୋଗ 12 ରାଶିକୁ କିପରି ପ୍ରଭାବିତ କରିବ? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶିବ ଯୋଗର କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ରହିବ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ

ଶିବ ଯୋଗ ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହାସଲ କରିବେ | ପରିବାରରେ ଏକ ମନୋରମ ପରିବେଶ ରହିବ | ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କିଛି ବଡ କାମର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଲୋକ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକମାନେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶିବ ଯୋଗ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କୌଣସି ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ଝଗଡା ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଦେଖାଯିବ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶିବ ଯୋଗ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ପାଠରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି | ପିତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ଼ ରହିବେ |

ଶିବ ଯୋଗ କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ପଡୋଶୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ଶିବ ଯୋଗ ତୁଳା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉପକୃତ କରିବ | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଶାଶୁ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବ |

ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଯେକୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଶିବ ଯୋଗ ହେତୁ ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ପାଠ ପଢିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏହି ଯୋଗ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଶିବ ଯୋଗର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ବଡ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ |ପିଲାଙ୍କ ସଫଳତାରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ଶିବ ଯୋଗ ମୀନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ପାଇପାରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ନାରାଜ ଥିବା ସାଥୀଙ୍କୁ ମନାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ହେବ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶିର ସ୍ଥିତି କିପରି ରହିବ

ମେଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଅଫିସ୍ କାମରେ ଅଧିକ ଯାତ୍ରା କରିବେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ଆପଣ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସତର୍କତା ରଖନ୍ତୁ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଏହି ଯୋଗ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ନିଜରର ପ୍ରେମ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଏହାର ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ | କିଛି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ନିଜ ମନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରାଯିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କାରବାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କତା ବହନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବିଶେଷ ଭାବରେ, କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ଫାଶରେ ପଡିପାରେ | ନିଜର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବେକାର ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ଚାକିରି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିଜର ମନୋଭାବକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ପାଠରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୁରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ |

Share Your Views In Comments Below

comments