12 ବର୍ଷ ପରେ ଆଜି ଏତେ ବଦଳି ଯାଇଛନ୍ତି Balika Badhu ସିରିଏଲର ଏହି ଚୁଲବୁଲି ଛୋଟ ଝିଅ, ଦେଖିକି ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ ଆପଣ

ଆଜିର ଯୁଗରେ, ଟିଭିରେ ଆସୁଥିବା ସିରିଏଲଗୁଡିକ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ହୋଇସାରିଛି | ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ବନିବା ହେତୁ ଟିଭିରେ ଆସୁଥିବା ସିରିଏଲର ସଂଖ୍ୟା କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି | ଆଜିକାଲି ପ୍ରତି ମାସରେ, ଟିଭିରେ ଏକ ନୂଆ ସିରିଏଲ୍ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଏ | ବଡ ପରଦା ପରି, ଛୋଟ ପରଦାରେ ଏପରି ଅନେକ ସିରିଏଲ୍ ଅଛି ଯାହା ଅନେକ ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଅଛି |

ଏହିପରି ଏକ ଶୋ ଥିଲା “ବାଲିକା ବଧୁ” ଯାହା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ ବିଷୟକୁ ନେଇ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ସୋ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିଲା ଏବଂ ଏହି ସୋକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ | ସମାଜରେ ଘଟୁଥିବା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ସୋ ପରେ ବହୁତ ରୋକ ଲାଗିଥିଲା | ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ, ଲୋକମାନେ ଏହି ଶୋକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ |

ଏହି ଶୋ’ରେ ଅନେକ କଳାକାର କାମ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଥିଲା ଆନନ୍ଦୀଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଯିଏକି ଏକ ବାଳିକା ବଧୁ ଚରିତ୍ରକୁ ବହୁତ ଭଲ ଢ଼ଙ୍ଗରେ କରିଥିଲେ | ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ଏକ ଟିଭି ଶୋ’ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ରାତାରାତି କୌଣସି ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ସୁପରଷ୍ଟାର କରିପାରେ | ଏହି ତାଲିକାରେ ବାଲିକା ବଧୁ’ର ଆନନ୍ଦିଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ରହିଛି।

2008 ରେ ଅଭିକା ଆନନ୍ଦୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଆନନ୍ଦି ନାମର ପରିଚୟ ଆଜି ବି ଅଭିକାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ସହିତ ଜଡିତ ଅଛି | ଏହି ଶୋ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଇଥିବା ଅଭିକା 14 ବର୍ଷ ବୟସରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ସୋ ସସୁରାଲ ସିମର କା ରେ ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ |

ଏଥିରେ ମନୀଷ ରାଇସିଂହାନୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ 2 ବର୍ଷ ପରେ ଅଭିକା ଏବଂ ମନୀଷଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା। ମନୀଷ ଏବଂ ଅଭିକା ଅନେକ ସମୟରେ ପରସ୍ପର ସହ ଅନେକ ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି | ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା କେତେ ଗଭୀର ଅଛି |

ବହୁତ କମ ବୟସରେ ଆନନ୍ଦି ବହୁତ ଭଲ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ପୁରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଅଭିକା 30 ଜୁନ୍ 1997 ରେ ଗୁଜୁରାଟରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଅଭିକା ଗୁଜୁରାଟୀ ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ | ସେ ହିନ୍ଦୀ ଗୁଜୁରାଟୀ ଭାଷା ମଧ୍ୟ ଜାଣିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ, ସେ ଆଜିକାଲି ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି। କହିରଖୁଛୁ ଜଏ ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର 20 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ବହୁତ ଭଲ ନାମ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି | ଅଭିକା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମିସ ୟୁନିଭର୍ସ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

20 ବର୍ଷର ଏହି ଯାତ୍ରାରେ ଅଭିକା ବେଳେବେଳେ ରୋଲି ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଆନନ୍ଦୀ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ହେଲେ | ଆଜି ବି ଅଭିକାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହ୍ରାସ ପାଇନାହିଁ। ଛୋଟ ପରଦାରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବା ପରେ ଅଭିକା ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସିଧା ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଶୋ’କୁ ଜମ୍ପ କରିଛନ୍ତି |

ଆଜିର ସମୟରେ ଅଭିକାଙ୍କ ସୋ’କୁ ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସେଠାର ସୁପରଷ୍ଟାର କୁହାଯାଏ | କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ଅଭିକାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତାର ଉଦ୍ଧାରଣ ହେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା, ଯିଏକି 100 ବର୍ଷ ପାଖାପାଖି, ତାଙ୍କ ପରିବାର ଅଭିକାଙ୍କୁ ଏକ ସୁନା ମୁଦି ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments