ଆଜି ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଛୁଆର ମା ହେଇ ସରିଥାନ୍ତେ ନି ଜୁହି, କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୁଆଁରା ରହିଗଲେ ସଲମାନ…

ଆଜି ବି ବଲିଉଡରେ 90 ଦଶକର ଏପରି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ନୁହଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡରେ 90 ଦଶକ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶେଷ ଥିଲା| ବଲିଉଡ ଅନୁଯାୟୀ, 90 ଦଶକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସଫଳ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ କଳାକାର ଏକରୁ ଅଧିକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲା ଅଛନ୍ତି।

ଆଜି, 53 ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଜୁହି ଚାୱଲା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମରେ କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଜୟ ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କ ସହ ଖୁସିରେ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି। ଜୁହି ଏବଂ ଜୟଙ୍କ ବିବାହକୁ 25 ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି | 1995 ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ସଲମନ ଖାନ ମଧ୍ୟ ଜୁହିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଜୁହିଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ହାତ ମାଗିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ।

ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଯଦିଓ ଜୁହିଙ୍କ ପିତାଙ୍କ କାରଣରୁ ଏହା ହୋଇପାରି ନଥିଲା। ସଲମାନ ଖାନ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜୁହି ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ଏବଂ ସେ ବହୁତ ସ୍ବୀଟ | ଏପରିକି ମୁଁ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲି କି ସେ ଜୁହିଙ୍କୁ ମୋ ସହ ବିବାହ କରିବେ କି? ସେ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ସଲମାନ ଏବଂ ଜୁହିଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇପାରି ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଜୁହି ଚାୱଲା ଜୟ ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କୁ ହୃଦୟ ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଏବଂ ଜୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ଜୁହି କହିଥିଲେ ଯେ, ବଲିଉଡକୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଆମର ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା। ତଥାପି, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିନଥିଲି | କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ଆମେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନରେ ପୁଣି ଭେଟିଲୁ | ଏହା ପରେ, ଆମର ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଆରମ୍ଭ ହେଲା | ଏହା ପରେ ମୁଁ ଯୁଆଡେ ଯାଉଥିଲି ଜୟଙ୍କୁ ଦେଖୁଥିଲି। ”

ଜନ୍ମ ଦିନରେ ଜୟ ଟ୍ରକ ଭର୍ତି ନାଲି ଗୋଲାପ ଆଣିଥିଲେ…

ଜୁହିଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନରେ ଜୟଙ୍କୁ ଏକ ବିଶେଷ ଉପହାର ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାଫଳରେ ଜୁହି ଜୟ ମେହେଟ୍ଟାଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରେମ କରିଥିଲେ।

ଅଧିକ ସୂଚନା ଦେବାବେଳେ ଜୁହି କହିଥିଲେ ଯେ, ମୋର ମନେ ଅଛି ଯେ ଜୟ ମୋ ଜନ୍ମଦିନରେ ନାଲି ଗୋଲାପରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ଆଣିଥିଲେ। ସେସବୁ ଦେଖି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି | ସେ ମୋ ପାଇଁ ଯାହା କରିପାରିବେ, ସେ ତାହା କରିଥିଲେ | ତା’ପରେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପରେ ସେ ମୋତେ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ। ”

Share Your Views In Comments Below

comments