ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେବେ ବି ମିଛ ହେଇନି ଏହି ସ୍ୱପ୍ନର ଫଳ, ଯିଏ ବି ଦେଖିଛି ସେ ଆଜି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାଲିକ…

କୁହାଯାଏ ଯେ ରାତିରେ ଆସିଥିବା ସ୍ୱପ୍ନ ଆମକୁ ବହୁତ କିଛି କହିଥାଏ | କୁହାଯାଏ ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହୁଏ କିମ୍ବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ୱପ୍ନର ଭିନ୍ନ ଅର୍ଥ ଥାଏ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ୱପ୍ନର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅର୍ଥ ଅଛି | ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ସ୍ୱପ୍ନ ତୁମ ଜୀବନରେ କ’ଣ ଘଟିବ ଏବଂ କ’ଣ ଘଟିବ ତାହା କହିଥାଏ | ସ୍ୱପ୍ନ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମେ ଜାଣି ପାରିବ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତରେ କଣ ଘଟିବ | ଏହି ଦୁନିଆରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି | ଏପରି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ନାହାଁନ୍ତି ଯିଏ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ | ବାସ୍ତବରେ ସମସ୍ତେ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖନ୍ତି | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ୱପ୍ନରେ ଯାହାବି ଦେଖି ଥାଏ ତାହାର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଅର୍ଥ ଥାଏ |

ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଦୁଇ ପ୍ରକାରର ସ୍ୱପ୍ନ ଅଛି | ଗୋଟିଏ ସ୍ୱପ୍ନ ଯାହା ଶୋଇବା ପରେ ଗଭୀର ନିଦ୍ରାରେ ଦେଖାଯାଏ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ହେଉଛି ନିଜର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା କରାଯାଏ | ଏହି ସ୍ୱପ୍ନଗୁଡ଼ିକ ଯାହା ବାସ୍ତବତା ରେ ବଦଳିପାରେ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ସତ ଯେ, ସ୍ୱପ୍ନରେ ଆମେ ଯାହାକୁ ବି ଦେଖୁ ତାଙ୍କ ସହ ଆମର କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ସମ୍ପର୍କ ନିଶ୍ଚୟ ଥାଏ | କୁହାଯାଏ ଯେ ଆମର ଚାପିହୋଇ ରହିଥିବା ଭାବନା ଗୁଡିକ ସ୍ୱପ୍ନ ହୋଇ ଆମକୁ ଦେଖାଯାଇଥାଏ | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଯଥା ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନ କୁ ଯିବାକୁ ଆମେ ଅସମର୍ଥ କିମ୍ବା ଯେ କୋୖଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ କରିବା ପାଇଁ ଆମେ ଅକ୍ଷମ , ସେହି ସବୁ ଜିନିଷ ବା କାର୍ଯ୍ୟ ଗୁଡିକ ଆମ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଆସିଥାଏ |

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଉଦୟ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ରହ୍ମ ମୁହୁର୍ତ୍ତରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ସ୍ୱପ୍ନର ଫଳାଫଳ 10 ଦିନ ମିଳିଥାଏ | ରାତିର ପ୍ରଥମ ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ସ୍ୱପ୍ନର ଫଳ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ପରେ ଆସେ | ଦ୍ୱିତୀୟ ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ସ୍ୱପ୍ନର ଫଳାଫଳ 6 ମାସ ପରେ ଆସେ | ତୃତୀୟ ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ସ୍ୱପ୍ନର ଫଳ 3 ମାସ ପରେ ଆସେ ଏବଂ ଶେଷ ସମୟରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ସ୍ୱପ୍ନର ଫଳ 1 ମାସରେ ଆସିଥାଏ |

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ସ୍ୱପ୍ନ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଧନୀ କରିପାରେ

ସ୍ୱପ୍ନରେ ପିଜୁଳି ଦେଖିଲେ
ସ୍ୱପ୍ନରେ ପିଜୁଳି ଦେଖିଲେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନରେ ପିଜୁଳି ଖାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ସ୍ୱପ୍ନରେ ଆମ୍ବ ଦେଖିବା
ଯଦି ତୁମେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଆମ୍ବ ଦେଖୁଛ, ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମ ପାଇଁ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଆମ୍ବ କୁ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେଖିବା ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମେ ଅନେକ ନୈତିକ ଲାଭ ପାଇବ | ଏହା ସହିତ ଆମ୍ବ ଗଛ ଦେଖିବା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ଏହା ଦେଖିଲେ ଧନ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ |

ନିଜକୁ ବୁଡ଼ିଯିବାର ଦେଖିଲେ
ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ସ୍ୱପ୍ନରେ ନଦୀ, ପୋଖରୀ କିମ୍ବା ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡ଼ିଯିବାର ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ବହୁତ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସ୍ୱପ୍ନର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏପରି କିଛି କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଦେବ |

କୂଅ ର ପାଣି
ସ୍ୱପ୍ନରେ କୂଅର ପାଣି ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ଧନ ଯୋଗର ସୂଚନା ମିଳିଥାଏ |

ବାଲ୍ଟିରେ ପାଣି ଦେଖିଲେ
ସ୍ୱପ୍ନରେ ବାଲ୍ଟିରେ ପାଣି ଭରିବାର ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments