ଆଜି ରାତିରେ ବୁଧ, ତୁଳା ରାଶିରେ କରିବେ ପ୍ରବେଶ, ଏହି 7ଟି ରାଶି ଉପରେ ପଡିବ ଏହାର ଘୋର ପ୍ରଭାବ, 2020ର ସବୁଠୁ ଭଲ ସମୟ ହେଲା ଆରମ୍ଭ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ଲଗାତାର ହେଉଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନ ମାନବ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିଥାଏ | ଏହି ଦୁନିଆରେ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ରାଶି ଅଲଗା ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରର ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ | କାହାର ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅଛି, ତେବେ କାହାକୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡେ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ନଭେମ୍ବର 3 ତାରିଖ ରାତିରେ ବୁଧ ଦେବ ତୁଳା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରୁଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପୂର୍ବରୁ, ବୁଧ ଗ୍ରହ ଅକ୍ଟୋବର 14 ରେ ତୁଳା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ | ନଭେମ୍ବର 28 ରେ, ଏହା ତୁଳା ରାଶିରୁ ବିଛା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ | ତେବେ, ବୁଧ ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ଏବଂ କାହାର ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବୁଧ ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ରହିବ ଶୁଭ

ମେଷ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧ ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଅପାର ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧ ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ଅବଧିରେ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କର ଦୃଢ଼ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ସାହସର ଶକ୍ତି ସହିତ ଆପଣ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବ | ଆପଣ ଭିତରେ ଏକ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଦାନ-ପୁଣ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ମନ ଲାଗିବ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବେକାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ଚାକିରି ଅଫର୍ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧ ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ କୌଣସି ଆଶୀର୍ବାଦରୁ କମ ନୁହେଁ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାମରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିମ୍ବା ଜମି କ୍ରୟ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ |

ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥିର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ସରକାରଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଘର ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଦୀର୍ଘସ୍ଥାୟୀ ଶାରୀରିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧ ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଭଲ ହେବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି, ତାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଫେରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ପାଠରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ନୂତନ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ପିଲା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ମକର ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ରୋଜଗାର ପ୍ରତି କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧ ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ଇଚ୍ଛିତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କରିଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିଗୁଡ଼ିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ସତେଜ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ |

ବୁଧ ଗ୍ରହର ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସରକାରଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ସେମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଧର୍ମ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଗଭୀର ଭାବରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରଶିଗୁଡିକର କିପରି ରହିବ ସ୍ଥିତି

ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଅନେକ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ସହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ ଫେରସ୍ତ ପାଇବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଆପଣ ହାତରେ କୌଣସି ବିପଦ ନେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ | କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଗାଡି ସତର୍କତା ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯାଇପାରେ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ବିଛା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଦ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ | ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମାନ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଦରକାରୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କଷ୍ଟ ପାଇପାରନ୍ତି |

ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିରୋଧୀମାନେ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରୁଛନ୍ତି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପରିବାରରେ କିଛି ବିଷୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ମାନସିକ ଚାପ ବଢାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Share Your Views In Comments Below

comments