ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ଶୁକ୍ଲ ଯୋଗ, ଏହି 4ଟି ରାଶିଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଅନ୍ୟ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ବଦଳି ଯିବ ଭାଗ୍ୟ… ହେଇଯିବେ କୋଟିପତି

ଗ୍ରହ-ନକ୍ଷତ୍ରର କ୍ରମାଗତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ଥିତି ମନୁଷ୍ୟର ଜୀବନ, ​​ଚାକିରି, ପରିବାର, ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ସ୍ଥିତି ଅନୁଯାୟୀ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଫଳ ପାଇଥାଏ | ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଉଛୁ ଯେ ଆଜି ଶୁକ୍ଲ ଯୋଗ ବନୁଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କେତେକ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ, କିନ୍ତୁ କିଛି ରାଶିର ଲୋକ ଧନ ଲାଭ ଏବଂ ପ୍ରଗତିର ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତେବେ, କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକ ଶୁକ୍ଲ ଯୋଗର ଶୁଭ ଏବଂ ଅଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପାଇବେ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ବିଷୟରେ |

12 ରାଶି ଉପରେ ଶୁକ୍ଲ ଯୋଗର ପ୍ରଭାବ

ମେଷ ରାଶି (Aries, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ)

ଏହି ଯୋଗ ମେଷ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ନିଜର ଭଲ କାମ ସହିତ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର ଗର୍ବ ବଢାଇବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି (Taurus, ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ)

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଦୃଢ଼ ଯୋଗ ବନୁଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଆଚରଣ ହେବ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ | କ୍ୟାରିୟରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଆୟ ମାର୍ଗ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini, କା, କି, କୁ, ଦ, ଡ଼, କ, କୋ, ହା)

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ମିଶ୍ରିତ ସମୟ ରହିବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ମକଦ୍ଦମା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରକୃତିର କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି କାମ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer, ହି, ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଡି, କର, ଦିନ, କର)

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସ୍ଥଗିତ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ |ଯେକୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ଆପଣ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହସ-ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତିବାକୁ ଯାଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo, ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ତା, ଟି, ଟୁ, ଟି)

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ସୁବିଧା ଦେବ | ଶୁକ୍ଲ ଯୋଗ ହେତୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବା ସହିତ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ପାଇବ | ପରିବାରରୁ କୌଣସି ଭଲ ସୂଚନା ମିଳିପାରେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo, ଧୋ, ପା, ପି, ପୁ, ଶ, ଏନ, ଥ, ପେ, ପୋ)

କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କର ସମୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ହୃଦୟରୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସେବା କରିବେ | ପୁରୁଣା ନିବେଶରୁ ଆପଣ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମୟ ବିତିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ |

ତୁଳା ରାଶି (Libra, ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ତା, ଟି, ତୁ, ଟି)

ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ହରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିପଦକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio, ତୋ, ନ, ନି, ନୁ, ନେ, ନୋ, ୟ, ୟା)

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ପଦ ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସାହସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ସାମ୍ନାରେ ଠିଆ ହେବେ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ | ପରିବାରରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius, ହଁ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ)

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାମରେ କିଛି ନୂତନ ଉପାୟ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଋଣ ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିଜର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତରକୁ ଦୃଢ଼ ରଖନ୍ତୁ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି (Capricorn, ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି)

ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ହଠାତ୍, ଆପଣ ବହୁତ ଧନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius, ଯାଅ, ସମ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା)

କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ରତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

ମୀନ ରାଶି (Pisces, ଡି, ଡୁ, ଥ, ଝ, ଜ, ଡି, ଡୋ, ଚା, ଚି)

ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଭୁଲ ଖାଇବା କାରଣରୁ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ନୂଆ ଯୋଜନା ଆସିପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ସଫଳ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସାହସ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

Share Your Views In Comments Below

comments