ଆଜିଠୁ 5 ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋଟେ ରାଶିରେ ରହିବେ ଗୁରୁ ଏବଂ ଶନି, ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କୁ ଲାଗିବ ବଡ ଝଟକା, ଅନ୍ୟ ରାଶିମାନେ ହେଇଯିବେ ମାଲାମାଲ, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ସମ୍ପର୍କରେ

ଗୁରୁ ଗ୍ରହ ଆସନ୍ତା ଶୁକ୍ରବାର (ନଭେମ୍ବର 20) ରୁ ତାଙ୍କର ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଗୁରୁ ତାଙ୍କର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଛାଡି ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଶନି ପୂର୍ବରୁ ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନରେ ଅଛନ୍ତି | 20 ନଭେମ୍ବରରୁ 6 ଏପ୍ରିଲ 2021 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁ ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ସ୍ଥିତି ମକର ରାଶିରେ ରହିବ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି12 ଟି ରାଶି ଉପରେ ଏହା କିପରି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |

ମୀନ

ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ| ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପେଟ ଏବଂ ଗଳା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମକର

ମକର ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସ୍ଥାନାନ୍ତର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଅବଶ୍ୟ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ମକର ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ଧନୁ

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଏହା ସହିତ ସୁଖଦ ତଥ୍ୟର ପରିମାଣ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି |

ବିଛା

ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ଧନର ଆଗମନର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି ଏବଂ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି |

ତୁଳା

ତୁଳା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କର ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ପାଇବା ଯୋଗ ରହିଛି | ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ଯୋଗ ଅଛି|

କନ୍ୟା

କନ୍ୟା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଦୁଃଖର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ତଥାପି, ନିରାଶ ହେବାର କିଛି ନାହିଁ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ|

ସିଂହ

ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଯୋଜନା ସକ୍ଷମ ହେବ ନାହିଁ | ପୁଅ ପ୍ରତି ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅର୍ଥ ଅଭାବର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

କର୍କଟ

କର୍କଟ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯାତ୍ରା ଯୋଗ ସହିତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି |

ମିଥୁନ

ମିଥୁନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ

ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିପାରିବେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ଅବଧିରେ ଭାଇ ଓ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ମନ ଖୁସି ରହିବ |

ମେଷ

ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୂର ଯାତ୍ରା କରି ପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ଥାନ ପତନ ଦେଖା ଦେଇ ପାରେ|

Share Your Views In Comments Below

comments