ହର୍ଷ-ଭାରତୀ ଆରେଷ୍ଟ ହେବା ପରେ ମୁଁହ ଖୋଲିଲେ ଜନି ଲିଭର, କହିଲେ- ମୁଁ ବି ବହୁତ ମଦ ପିଉଥିଲି, କିନ୍ତୁ…

NCB ର ସମ୍ପ୍ରତି କାର୍ଯ୍ୟ ଟିଭି ଜଗତ ସମେତ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ପୁଣି ଥରେ ଚକିତ କରିଛି। ଶନିବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ଡ୍ରଗ ପ୍ୟାଡଲର ଠାରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ହେତୁ NCB ଟିମ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାରତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହର୍ଷଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଭାରତୀଙ୍କ ଘରୁ ଟିମ ପ୍ରାୟ 86 ଗ୍ରାମ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିଥିଲା |

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାରତୀ ସିଂଙ୍କୁ ଶନିବାର ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ଭାରତୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିୟାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଉଭୟ ଭାରତୀ ଏବଂ ହର୍ଷ ଗଞ୍ଜେଇ ନେଇଥିବା କଥା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ଗତକାଲି ଉଭୟଙ୍କୁ 14 ଦିନ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା |

ଭାରତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହର୍ଷଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଉଭୟ ଅଭିନେତା ତଥା ଟିଭି ଏବଂ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଖୁବ ଟ୍ରୋଲ କରୁଥିବାବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ଭେଟେରାନ କଳାକାର ଜନି ଲିଭର ମଧ୍ୟ ଭାରତୀ ଏବଂ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିୟାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି। ବଲିଉଡର ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ଜନି ଲିଭର ହର୍ଷ ଏବଂ ଭାରତୀଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ନିଜ ଭୁଲକୁ ଗ୍ରହଣ କରି ଡ୍ରଗ୍ସ ଛାଡିବାକୁ ଶପଥ ନିଅ |

ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଜନି ଲିଭର ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ମୁଁ ଭାରତୀ ଏବଂ ହର୍ଷଙ୍କୁ କେବଳ ଗୋଟିଏ କଥା କହିବାକୁ ଚାହିଁବି ଯେ ଥରେ ଆପଣମାନେ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ନିଜ ସାଥି, ଯୁବକ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ନ ନେବା ପାଇଁ କୁହନ୍ତୁ | ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖ, ସେ ଦୁନିଆ ଆଗରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ | ଆପଣ କେଉଁ ବଡ ଉଦାହରଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି? ନିଜର ଭୁଲକୁ ସ୍ୱୀକାର କର ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ଛାଡିବାକୁ ଶପଥ ନିଅ | ଏହି ବିଷୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଫୁଲ ର ମାଳ ଦେବାକୁ କେହି ଆସିବେ ନାହିଁ। ”

ଜନି ଲିଭର ବଲିଉଡରେ ଡ୍ରଗ୍ସର ରହସ୍ୟକୁ ନେଇ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମଦ ଭଳି ଡ୍ରଗ୍ସ ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ହୋଇଗଲାଣି। ଯଦି ଏହା ବନ୍ଦ ନହୁଏ, ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ | ଜନି ଲିଭର ଡ୍ରଗ୍ସକୁ ଦୁର୍ବଳତାର ସଙ୍କେତ ତଥା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ନିଜର କଥା ମଧ୍ୟ କହିଲେ…

ଜନି ଲିଭର ଏହି ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନିଜର ଅତ୍ୟଧିକ ମଦ ପିଉଥିବା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ମଦ୍ୟପାନରେ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ଥିଲି। ତଥାପି, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେ ଏହା ଶରୀରକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଏ, ମୁଁ ଏଥିରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିଲି |

ଜନି ଲିଭର କହିଛନ୍ତି, “ଥରେ କଲ୍ୟାଣଜୀ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ଜନି ଭାଇ ମଦ ପିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଟେଲେଣ୍ଟରେ ବହୁତ ନିଶା ଅଛି ଏହାକୁ ପିଅନ୍ତୁ।”

Share Your Views In Comments Below

comments