He Bhagban: ଫିଲ୍ମ ଜଗତରୁ ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର, ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ଏହି ବରିଷ୍ଟ ଅଭିନେତା, 2020ରେ ଏମିତି କାହିଁକି

ବନ୍ଧୁଗଣ, 2020 ମସିହାରେ, ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ କିଛି ଖରାପ ଖବର ବାହାରକୁ ଆସିଛି | ମରାଠୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଅବୀନାଶ ଖର୍ଶିକରଙ୍କର ଗୁରୁବାର ଦେହାନ୍ତ ହେବାଫଳରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶୋକର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି । ଅବିନାଶ ଥାନେ (ମହାରାଷ୍ଟ୍ର) ରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ। ଅବିନାଶଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ଅନେକ ତାରକା ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଅବିନାଶଙ୍କର ହୃଦଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କର ଥାନେ (ମହାରାଷ୍ଟ୍ର) ବାସଭବନରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଅବିନାଶ ଖର୍ଶିକର ଗୁରୁବାର ରାତି ପ୍ରାୟ 10 ଟା ସମୟରେ ହୃଦଘାତର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ | କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଭିନେତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର 74 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ଅନେକ ତାରକା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି |

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଜଣେଇଦେଉଛୁ ଯେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ତାରକା ଏବଂ ଅବିନାଶଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଣୁକା ଶାହାନେ ମଧ୍ୟ ଅବିନାଶଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରି ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଅବିନାଶ ଖର୍ଶିକର ମରାଠୀ ସିନେମାର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ ଥିଲେ | ସେ 1978 ମସିହାରେ ମରାଠୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେ ହାସ୍ୟ ଅଭିନୟ ମାଧ୍ୟମରେ ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments