ଅଭିନେତ୍ରୀ Aaisha Takia ସର୍ଜରି ପରେ ଆସିଲେ ନଜର, ଲୋକମାନେ କହିଲେ ଏମିତି ଖରାପ କଥା, ଦେଖନ୍ତୁ କଣ ସବୁ ବଦଳିଯାଇଛି

ପ୍ରାୟତ ଦେଖାଯାଏ ଯେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବା କିମ୍ବା ବଢାଇବା ପାଇଁ ସର୍ଜରିର ମାଧ୍ୟମ ବାଛନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କିମ୍ବା ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ଅଭିନେତାମାନେ ନିଜକୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଭଲ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଏହା କରନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରରେ ପ୍ରକୃତ ସମସ୍ୟା ଥାଏ କିମ୍ବା କୌଣସି କାରଣରୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଆସେ ତେବେ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ କରାଯାଏ |

କିଛି ଏପରି ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟାର ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଭିତରେ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ତ୍ରୁଟି ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ନିଜଠାରୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନହେବା କାରଣରୁ ସର୍ଜରିର ରାସ୍ତା ବାଛିଛନ୍ତି | ଦୁନିଆର ଆଖିରେ ସେମାନେ ବହୁତ ଭଲ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ | କିଛି ଏପରି ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେଉଁମାନେ ସର୍ଜରିର ରାସ୍ତା ତ ବାଛିନେଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସେହି ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇପାରିଲେ ନାହିଁ ଯାହା ସେମାନେ ଚାହୁଁଥିଲେ |

କିଛି ଷ୍ଟାର ଏପରି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜେ ସର୍ଜରିର ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ଖୁସି ନୁହଁନ୍ତି | ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ସେମାନେ ସର୍ଜରି ସମୟରେ ଚିନ୍ତା କରିଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇଲେ ନାହିଁ | ଏହି ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବଲିଉଡ ନାମ ଅଛି ଯାହାକି ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଟେ | ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆୟେଶା ଟାକିଆ ଯିଏ ତାଙ୍କ ସର୍ଜରିର ଫଳାଫଳ ଦେଖିବା ପରେ ନିଜେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଥର ଆୟେଶା ମଧ୍ୟ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି |

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଗୋଟେ ଥର ନୁହେଁ ବରଂ ଆୟେଶା ଅନେକ ଥର ସର୍ଜରି କରିଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରାୟ ପୁରା ଶରୀର ବଦଳି ଯାଇଥିଲା | ନିକଟରେ ଆୟେଶା କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଲେଟେଷ୍ଟ ଫଟୋ

ଚିତ୍ରରେ ଆୟେଶା ଏକ ପାର୍ଲରର ବାହାରକୁ ଆସୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ଚିତ୍ରକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଚିତ୍ର ଉପରେ ଟ୍ରୋଲ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହେବା ବଡ କଥା ନୁହେଁ |

ଏହିପରି ହୋଇଛି ଆୟେଶାଙ୍କ ଟ୍ରୋଲିଂ

ଆୟେଶାଙ୍କ ଲୁକ୍ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡୁଛି | ସେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ପାର୍ଲରରୁ ବାହାରକୁ ଆସୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ଛବି ଉପରେ ଅନେକ ଅଶ୍ଳୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଏଥି ସହିତ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କ ସର୍ଜରି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ | ଅନେକ ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସର୍ଜରିର ତାଙ୍କ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିଛି |

ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଚିତ୍ର ଉପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଏତେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କାହିଁକି କରିଲି ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ କେତେ ସୁନ୍ଦର ଥିଲି’ | ଏଥି ସହିତ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ମନ୍ତବ୍ୟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଥିଲ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ପୁରୁଷ ନା ମହିଳା ଅଛନ୍ତି ତାହା ଜଣା ପଡୁନାହିଁ’। ଏପରି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଖିବା ପରେ ଆୟେଶା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବହୁତ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିଥିବେ |

ଆୟେଶାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କହିବାକୁ ଗଲେ, ତେବେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ଫରହାନ୍ ଆଜମୀ, ଯିଏ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ | ଫରହାନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ଆବୁ ଆଜମୀ, ଯିଏ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରାଜନେତା ଥିଲେ | ଫରହାନ୍ ଆଜି ଅନେକ ହୋଟେଲର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି | ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରହିଥିବା ଆୟେଶା ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments