ସମ୍ବନ୍ଧ ସମୟ ଅଧିକ ସମୟ କରିବା ପାଇଁ କଣ କରିବେ? ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ମିଳିବ ଉତ୍ତର …

କଣ ତୁମର ସାଥୀ ତୁମକୁ ଅଭିଯୋଗ କରେ କି ? ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁ କି? କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କ ପରେ ସେ ତୁମକୁ କିଛି ନ କହି କ୍ରୋଧିତ ହୁଏ କି, କିମ୍ବା ଅନ୍ୟଥା ତୁମେ ଅନୁଭବ କରୁଛ ଯେ ତୁମେ ନିଜ ସାଥୀକୁ ନିଜେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରୁ ନାହଁ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ନହେବା ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏପରି ଜିନିଷ ଆସୁଥିବ | ଏହା ଉପରେ ଅଧିକ ଚାପ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ | ସୁସ୍ଥ ଯୌନ ଅଭିଜ୍ଞତା ହାସଲ କରିବାକୁ କେବଳ କିଛି ଜିନିଷ ପାଳନ କରିବାକୁ ପଢ଼ିଥାଏ |

ଚାରୋଟି ପ୍ଲେସେକ୍ସର ଏକ ଉତ୍ତମ ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇଁ, ଯଦି ଆପଣ ଫରପ୍ଲେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଏହା କଥାବାର୍ତ୍ତା ଦ୍ୱାରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ | କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ସାଥୀଙ୍କ ଗାଲରେ ହାତ ରଖି ତାଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦିଅ | ଚୁମ୍ବନ ସହିତ ତାକୁ ତୁମ କୋଳରେ ଆଲିଙ୍ଗନ କରନ୍ତୁ | ଯୌନ ସମ୍ପର୍କକୁ ବଢାଇବାକୁ, ସର୍ବପ୍ରଥମେ କାର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥାକୁ ଅନୁକୂଳ କରନ୍ତୁ |

ଅନୁକୂଳ ଅବସ୍ଥାରେ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କର ସଠିକ ଏବଂ ଭଲ ଅଭିଜ୍ଞତା ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ | ଯେତେବେଳେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଥାଏ ସେତେବେଳେ ତାହା ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୋଣସି ପ୍ରକାରର ଟେନସନ ଅଛି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଚତୁର୍ଦ୍ଦିଗରେ ଥିବା ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ଶାନ୍ତିକୁ ବିଚଳିତ ବିଚଳିତ କରୁଥିବ, ତେବେ ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ସେକ୍ସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ |

ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରାତି ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଘଣ୍ଟା କଥାବାର୍ତ୍ତା ହଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏପରି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କାରଣ ଏହା ତାଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଆଘାତ କରେ କିମ୍ବା ସେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି |

ଯଦି ତୁମେ ଅନୁଭବ କରୁଛ ଯେ ତୁମର ଶକ୍ତି ଅକାଳରେ ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି,ତେବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କର | ଏହା ହୋଇପାରେ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଟକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତିକୁ ଭୟଭୀତ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କକୁ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଭଲ | ତେଣୁ ଆପଣ ବାରମ୍ବାର ଆପଣଙ୍କ ସେକ୍ସ ପୋଜିସନ ବଦଳାଇବା ଉଚ୍ଚିତ |

ବେଳେବେଳେ ମୋବାଇଲ୍ କିମ୍ବା ଟେଲିଫୋନ୍ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାଘାତ ସୃଷ୍ଟି କରେ, ତେଣୁ ଏହାକୁ ରୁମରୁ ବାହାର କର |

ମଦ୍ୟପାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ପୂର୍ବରୁ କଦାପି ମଦ୍ୟପାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିଇବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ଶୋଇଯାଇପାର | ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ସମାପ୍ତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ନିଦ୍ରା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତିକ୍ତତା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ମଦ୍ୟପାନ ହେତୁ ତୁମର ଶକ୍ତି ଶୀଘ୍ର ନଷ୍ଟ ହୋଇଥାଏ |

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଯଦି ତୁମର ଓଷ୍ଠ ଶୁଖିଲା ତେବେ ପାଣି ପିଅନ୍ତୁ | ଯାହା ହେଉ, ଯୌନ କରିବା ମଧ୍ୟରେ ଥରେ କିମ୍ବା ଦୁଇଥର ପାଣି ପିଇବା ଶକ୍ତି ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରଖେ |

ଅନ୍ୟ ଏକ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଯଦି ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ସଠିକ୍ ଉପାୟରେ ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଉପାୟରେ କରାଯାଏ, ତେବେ ଏହାର ଆବଶ୍ୟକତା ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ | ତରବରିଆ ହେବା ଦ୍ୱାରା ମଜା ବେକାର ହୋଇଯାଏ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଏଥିରେ ବିଭ୍ରାନ୍ତିକର ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ, ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ଉଚିତ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରେ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ |

Share Your Views In Comments Below

comments