ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ଏହି ହିରୋଇନ ମାନେ କରିଥିଲେ ସର୍ଜରୀ, କିନ୍ତୁ ତାପରେ ହେଇଗଲା ଏମିତି… କି କେହିବି ଆଉ ପଚାରିଲେ ନାହିଁ

ପ୍ରତ୍ୟେକ ମହିଳା ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ସମସ୍ତ ମହିଳା ଟିକେ ମେକଅପ୍ କରନ୍ତି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଆମେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସହିତ ଜଡିତ ମହିଳାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ଅଧିକ ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ, ତେଣୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ମେକଅପ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି | କେବଳ ମେକଅପ୍ ନୁହେଁ, ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ଜିମରେ ବ୍ୟାୟାମ କରି ନିଜ ଚର୍ମକୁ ଫିଟ୍ ରଖନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ପାଇଁ ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି |

ଛୋଟ ଏବଂ ବଡ ପରଦାର କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ମୁଖର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଚିକିତ୍ସା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଚିକିତ୍ସା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ବଢାଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ କମାଇ ଦେଇଛି | କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହି ଚିକିତ୍ସା ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇନାହାଁନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହାର ବିପରୀତ ପ୍ରଭାବ ପଡିଛି |

ସାରା

ସାରା ଖାନ୍ ସପନା ବାବୁଲ କା ବିଦାଇରେ ସାଧନା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ସାରା ଖାନ ଡାକ୍ତରୀ ଚିକିତ୍ସା କରିଥିଲେ। ସାରା ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁ ବହୁତ ବଦଳିଗଲା | ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ।

କୋଏନା ମିତ୍ରା

କୋଏନା ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଅପନା ସପ୍ନା ମନି ମନି, ଇନସାନ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। କୋଏନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳିଗଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ କମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ପାଇଲେ |

ଆୟେଶା ଟାକିଆ

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆୟେଶା ଟାକିଆଙ୍କୁ ଗଣାଯାଉଥିଲା | ସେ ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ | ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଆୟେଶା ଟାକିଆ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ପରେ, ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଥମ ତୁଳନାରେ ହ୍ରାସ ପାଇଲା |

Share Your Views In Comments Below

comments