5 ହଜାର ଟଙ୍କା ଧାର କରି ଅଡିସନ ଦେବା ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ, ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ Neha Kakkar କରିଲେ ଏମିତି କାମ… ଭଗବାନ…

ଫ୍ରେଣ୍ଡସ୍ ଟିଭିର ଲୋକପ୍ରିୟ ଗୀତ ରିଆଲିଟି ସୋ ସୋନି ଟିଭିରେ ନଭେମ୍ବର 28 ରୁ ପ୍ରସାରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଯାହାର ସୁଟିଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଟିଭିରେ ସୋ’ର ଅନେକ ପ୍ରମୋ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି, ଏଥିରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ କିଛି ପରିଚୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ନେହା କକ୍କର, ହିମେଶ ରେଶମିଆ ଏବଂ ବିଶାଲ ଦାଦଲାନୀ ଚଳିତ ସିଜନରେ ବିଚାରପତି ହେବେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୋ’ର ପ୍ରୋମୋ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ରିଲିଜ୍ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପରିଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଜୟପୁରର ଶାହଜାଦ ଅଲିଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଆସିଛି, ଯାହାଙ୍କ ଦାରିଦ୍ର ନେହା କକ୍କର ଦେଖି ସହି ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ସେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ 1 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ।

ସୋନି ଟିଭି ଦ୍ୱାରା ସୋ’ର ଏକ ନୂଆ ପ୍ରୋମୋ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ଜୟପୁରରୁ ଅଡିସନ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ସାହଜାଦ ଅଲି ଏକ ହରମୋନିୟମ ସହିତ ଏକ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ। ନିଜକୁ ପରିଚିତ କରି ଶାହଜାଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରୋଜଗାର ପାଇଁ ଜୟପୁରର ଏକ ଛୋଟ କପଡା ଦୋକାନରେ କାମ କରନ୍ତି। ପିଲାଦିନେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ଜେଜେମା ତାଙ୍କ ପ୍ରତିପୋଷଣ କରିଥିଲେ |


ଏହା ଉପରେ ଜଜ୍ ବିଶାଲ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ଜୟପୁରରୁ ଏଠାକୁ କିପରି ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ଉତ୍ତର ଦେଇ ପ୍ରତିଯୋଗୀ କହିଥିଲେକ, କି ସେ ଜେଜେମାଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଋଣ ନେଇଛନ୍ତି। ନେହା ଆହୁରି ପଚାରିଥିଲେ କେତେ ଋଣ ନେଇଛ, ତେବେ ଶାହଜାଦ 5 ହଜାର ଟଙ୍କା କହିଥିଲେ। ଜଜ୍ ନେହା ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି। ପରବର୍ତ୍ତୀ ନେହା ତାଙ୍କୁ ଖୁସିରେ କୁହନ୍ତି, ତୁମkunଏବଂ ତୁମ ଜେଜେମା’ଙ୍କୁ 1 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଏକ ଛୋଟ ଉପହାର | ନେହାଙ୍କ ଉତ୍ତମ ପଦକ୍ଷେପ ଦେଖି ବିଶାଲ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ବିଶାଲ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଜଣେ ଭଲ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments