30 ଅକ୍ଟୋବର ଦିନ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ, ବର ଫୋଟୋ ଦେଖିକି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, କହୁଛନ୍ତି ଶେଷରେ ଏଇ

ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ମଧ୍ୟ ନିଜର ଦୃଢ ଅଭିନୟ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ବିବାହକୁ କୁ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲା। କିନ୍ତୁ କାଜଲଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଅଫିସିଆଲ ବିବୃତ୍ତି ଆସି ନଥିଲା। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। କାଜଲ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ବିବାହ ତାରିଖ ସେୟାର କରିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମନ୍ତବ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। କାଜଲଙ୍କ ପୋଷ୍ଟକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 4 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ସାଥୀ କୌଣସି ବଲିଉଡର ହିରୋ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ।

30 ଅକ୍ଟୋବରରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି

କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ 30 ଅକ୍ଟୋବରରେ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଘରୋଇ ସେରିମାନୀରେ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କାଜଲ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଛି | ଏହି ସମୟରେ, ସେମାନେ ଖୁସି ଯେ ଦୁହେଁ ସେମାନଙ୍କର ନୂତନ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କାଜଲ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ମାଗିଥିଲେ। ଶେଷରେ କାଜଲ ଏହା ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ମନୋରଞ୍ଜନ ଶିଳ୍ପରେ ରହିବେ। କାଜଲ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ସର୍ବଦା ସେହି କାମ କରିବେ ଯାହାକୁ ସେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, “ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା” ପାଇଁ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କାଜଲଙ୍କ ବିବାହର କାର୍ଯ୍ୟ 2 ଦିନ ଚାଲିବ। କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ହମସଫର ଗୌତମ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ଇନନେର ଡିଜାଇନ କଳାର ପ୍ରଶଂସକ ଅଟନ୍ତି | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଗୌତମଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ କାଜଲଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇସାରିଛି ଏବଂ ଏହା ଏକ ଆରେଞ୍ଜ-ଲଭ ମ୍ୟାରେଜ ଅଟେ।

2004 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କ୍ୟୁନ ହୋ ଗୟା ନା ସହିତ କାଜଲ ବଲିଉଡରେ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ସେ ବିବେକ ଓବରୋଇ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ଏହା ପରେ କାଜଲ ଦକ୍ଷିଣକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ହିଟ୍ ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ତାମିଲ ଭାଷା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତରେ କାଜଲଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି | 2011 ରେ, କାଜଲ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଆକ୍ସନ ଡ୍ରାମା ସିଙ୍ଗହମରୁ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ 2013 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସ୍ପେଶାଲ୍ 26 ରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | କାଜଲଙ୍କ ଶେଷ ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେଉଛି ଦୋ ଲଫଜୋ କି କାହାଣୀ, ଯେଉଁଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ରଣଦୀପ ହୁଡା ଅଛନ୍ତି। ଏବେ ସଞ୍ଜୟ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସାଗାରେ ମହିଳା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ କାଜଲଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

Share Your Views In Comments Below

comments