କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଅଫିସ୍ ଭାଙ୍ଗିବା ନେଇ ବିଏମସିକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ଦେଲେ ବଡ ଆଦେଶ, ତାପରେ କଙ୍ଗନା କହିଲେ କିଛି ଏମିତି କି ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁ ଗଲା…

ଅତୀତରେ, କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏବଂ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ତିକ୍ତତା ପରେ ବିଏମସି କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବୁଲଡୋଜ ଚଳାଇଥିଲା। ବିଏମସି କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କିଛି ଅଂଶକୁ ବେଆଇନ କହି ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଛି। ବିଏମସିର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମଗ୍ର ଦେଶ ନିନ୍ଦା କରିଥିଲା। ଏପରିକି ବଲିଉଡ ତାରକା ତଥା ମୁମ୍ବାଇର ସାଧାରଣ ଜନତା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏବେ ମୁମ୍ବାଇ ହାଇକୋର୍ଟ କଙ୍ଗନା ବନାମ ବିଏମସି ମାମଲାରେ ବିଏମସିକୁ ତାଗିଦ କରିଛନ୍ତି।

କୋର୍ଟର ଏହି ଦିଗରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି,


2 କୋଟି କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କରିଛନ୍ତି

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅତୀତରେ ବିଏମସି ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ କୋର୍ଟ ବିଏମସିକୁ ମଧ୍ୟ ତାଗିଦ କରିଥିଲେ। କୋର୍ଟ ବିଏମସିକୁ ଉତ୍ତର ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଅଫିସ୍ ଭାଙ୍ଗିବାରେ ଏପରି ତତ୍ପରତା ଦେଖାଗଲା, ତେବେ ଏହାକୁ ତିଆରି କରିବାରେ ଏତେ ମନ୍ଥରତା କାହିଁକି? ବିଏମସିରୁ 2 କୋଟି ଟଙ୍କା କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କରି କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।

ଶିବସେନା ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବା ପରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି କଙ୍ଗନା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କୌଣସି ଅଂଶ ବେଆଇନ ନୁହେଁ। ଅଫିସ୍ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ଥିଲା| କଙ୍ଗନା ଅନ୍ୟ ଏକ ଟୁଇଟ୍ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଫିସ୍ ଠିକ୍ କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ଏହିପରି କାମ କରିବେ|

ସମଗ୍ର ବିଷୟ କ’ଣ ଥିଲା?

କଙ୍ଗନା ପୋକ୍ ସହିତ ମୁମ୍ବାଇକୁ ସମାନ ବୋଲି କହିବା ପରେ ଏହି ପୂରା ଘଟଣା ଠିଆ ହୋଇଥିଲା | କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ନିଜକୁ ଅସୁରକ୍ଷିତ ମନେ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ସେ ମୁମ୍ବାଇକୁ PoK (ପାକିସ୍ତାନ ଅକ୍ତିଆର କରିଥିବା କାଶ୍ମୀର) ସହିତ ତୁଳନା କରିଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତି ପରେ ଶିବସେନା କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ନ ଆସିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ଶିବସେନାର ମହିଲା ମୋର୍ଚା ଏପରି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବା ପରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଚେହେରା କଳା ବୋଲିବେ ବୋଲି।

ଶିବସେନାଙ୍କ ଧମକ ପରେ କଙ୍ଗନା ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଥିଲେ। ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁମ୍ବାଇ କାହାର ପିତାଙ୍କର ନୁହେଁ। ସେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 9 ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବେ, ଯଦି କାହାର ସାହସ ଅଛି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ଦେଖନ୍ତୁ| ବାସ୍ତବରେ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର 9 ରେ, ଯେତେବେଳେ କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇରୁ ମନାଲିକୁ ଆସୁଥିଲା, ଏହି ସମୟରେ ବିଏମସି କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବୁଲଡୋଜର ଚଳାଇଥିଲା।

Share Your Views In Comments Below

comments