ସୁନ୍ଦରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ପାଇବା ପାଇଁ Abhisek ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ ଧୋକା, 10 ମାସ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିବା ପରେ କରିଥିଲେ ଏମିତି କାମ… ଜାଣିଲେ କହିବେ ଇଏ ବି ବଡ କଳାକାର

ଆଜି ଯଦି ବଲିଉଡର କିଛି ପ୍ରମୁଖ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଏ ତେବେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଯୋଡି ବିନା ଏହା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ପରସ୍ପରର ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ଏବଂ ବେଇତେହା ମୋହବବତ୍ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଯୋଡି ସର୍ବଦା ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସୁଛି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଅଭିଷେକ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପରି ଜଣେ ସ୍ନେହୀ ପତ୍ନୀ ପାଇଥିବାବେଳେ ମିସ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ହେବା ଏକ ସୌଭାଗ୍ୟର ବିଷୟ।

ଯଦି ଆମେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଆଫେୟାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କଥା କହିବା, ତେବେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ନାମ ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ବିବେକ ଓବରୋଇଙ୍କ ଭଳି ତାରକାଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥଲା କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ସେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ମଡେଲ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ। ଏଥିରେ କରିସ୍ମା କପୁର ଏବଂ ରାନୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ପରି ବଡ ନାମ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଥିଲା | ଅବଶ୍ୟ, ଅନ୍ୟ ଏକ ସମାନ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଅଭିଷେକଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ ଅଂଶ, ଯାହା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭିଷେକ ଶେଷ କରିଥିଲେ |

ସେ ମଡେଲ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିତା ଶର୍ମାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି ନୁହଁନ୍ତି, ଯିଏ 1998 ମସିହାରେ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଟପ୍ 5 ରେ ଥିଲେ | ଅଭିଷେକ ଏବଂ ଦୀପାନିତା ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭିଷେକ ସେମାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଥିଲେ। ଦୀପିତାଙ୍କ ସହ ଅଭିଷେକଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେଙ୍କ କାରଣରୁ ହୋଇଥିଲା, ଯିଏ କି ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଉଜ ଥିଲେ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଷେକ ଦୀପିତାଙ୍କ ପ୍ରତି ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ହାତ ବଢ଼ାଇଥିଲେ। ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୀପିତାଙ୍କ ସରଳତା, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ଭଳି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଦେଖି ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଦୀପିତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଅନ୍ୟ କିଛି ଖବରକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ଦୀପିତା ଜଣେ କ୍ରାଇମ ଫାଇଟ ପରିବାର ଥିଲେ ଯିଏ କୌଣସି ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ |

ତଥାପି ଦୀପନୀତା ଅଭିଷେକଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିଲେ କାରଣ ସେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଷେକଙ୍କ ଭଳି ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଭଳି ବନ୍ଧୁ ଖୋଜୁଥିଲେ। ଏବଂ ତା’ପରେ ପ୍ରାୟ 10 ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିଥିଲେ | ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ଦୀପନୀଥଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଅନେକ ବନ୍ଧୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିପାଶା ମଧ୍ୟ ଦୀପନୀତାଙ୍କ ରୁମମେଟ ଥିଲେ, ଯିଏ ନିଜକୁ ଦୀପିତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ବୁଝାଉଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏପରି ଜିନିଷ ପ୍ରତି କେବେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇନଥିଲେ |

ଫେବୃଆରୀ ୨ ତାରିଖରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଆସିଥିବା ଭୋଜିରେ ଅଭିଷେକଙ୍କୁ ଦେଖି ଦୀପିତା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଦୀପନୀତା ଅଭିଷେକଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିଷେକଙ୍କର ନିଜେ ଏକ ଲକ ଥିଲା ଏବଂ ସେ ଶୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଅଭିଷେକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିତା ଅମିତାଭଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇଛି।

ଏସବୁ ପରେ ଦୀପିତା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲେ ଯେ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ପରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଷେକ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟିକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଦୀପିତା ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଛନ୍ତି ଏବଂ 2008 ମସିହାରେ ସେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

Share Your Views In Comments Below

comments