OMG! ଯୁବତୀଙ୍କର ରାସ୍ତା ମଝିରେ ପ୍ରଥମ ଥର ହେଲା ଋତୁସ୍ରାବ, ତାପରେ ଅଚିହ୍ନା ପୁଅଟି ତା ଯାହା କଲା… ନିଆଁ ପରି ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଏହି ଭିଡ଼ିଓ, ଆପଣ ବି ଦେଖି ନିୟନ୍ତୁ

ଆମ ସମାଜରେ ଋତୁସ୍ରାବ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଭୁଲ ଧାରଣା ଶୁଣାଯାଏ | ଋତୁସ୍ରାବର ଆରମ୍ଭ କୌଣସି ଝିଅର ଜୀବନରେ ଏକ ବହୁତ ବଡ ଜିନିଷ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା ଆବଶ୍ୟକ ଯେ ସେ ଏହା ବିଷୟରେ ଆଗରୁ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ ଯାହା ଦ୍ she ାରା ସେ ଅବଧି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ। ସର୍ବଦା ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ପ୍ରଥମ ଋତୁସ୍ରାବ ଝିଅର ଜୀବନରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏହା ହେଲାପରେ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମହିଳା ହେବା ଦିଗରେ ଆଗକୁ ବଢିଥାଏ |

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅର ପ୍ରଥମ ଋତୁସ୍ରାବ ସମୟରେ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଥାଏ | ଏହି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ବିଶ୍ରାମ କିମ୍ବା ଉତ୍ସାହ, ଭୟ, ଉଦାସୀନତା କିମ୍ବା ଆତ୍ମ-ଆକ୍ରୋଶର ରୂପରେ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଯାହା ବି ହୋଇପାରେ, ଯଦି ସେ ପୂର୍ବରୁ ଋତୁସ୍ରାବକୁ ଅବଗତ କରନ୍ତି, ତେବେ ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଭାବନାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇପାରିବ ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝି ହେବ | ଆଜିକାଲି ପ୍ରଥମ ଅବଧି ବିଷୟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ଏକ ମୋଟିଭେସନାଲ୍ ପ୍ରକାର | ଭିଡିଓରେ କ’ଣ ବିଶେଷ ଜିନିଷ ରହିଛି ତାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବା |

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିବେ ଯେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏକ ଝିଅ ଉପରେ ସୁଟ୍ ହୋଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ, ଝିଅଟି ରାସ୍ତାରେ ଏକୁଟିଆ ଯାଉଛି | ସେ ଧଳା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ରାସ୍ତାରେ ଯିବାବେଳେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ଋତୁସ୍ରାବ ହୋଇଥିଲା | ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ଥର, ତେଣୁ ସେ କିଛି ଖାତିର କରନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସମସ୍ତେ ଧଳା ପୋଷାକରେ ରକ୍ତ ଦେଖାଯାଏ | ଯେତେବେଳେ ସେ ଝିଅ ରକ୍ତ ଦେଖେ, ସେ ଭୟଭୀତ ହେବାକୁ ଲାଏବଂ ଏବଂ ଏକ ସ୍କୁଟିରେ ବସିପଡେ |

ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅଜବ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖନ୍ତି, ଯିଏ ତାଙ୍କ ପୋଷାକକୁ ଦେଖେ, ସେ କହନ୍ତି, ଛି ସେ କି ପ୍ରକାର ଝିଅଟିଏ | କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ଲୋକ ସମାନ ନୁହଁନ୍ତି | ଭିଡ଼ ଭିତରୁ ଜଣେ ଯୁବକ ବାହାରକୁ ଆସନ୍ତି | ସେ ସ୍କୁଟି ଟି ସେହି ଯୁବକ ଜଣଙ୍କର | ସ୍କୁଟିରେ ବସି ଝିଅଟି କାନ୍ଦୁଥିବାବେଳେ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ କାନ୍ଦିବାର କାରଣ ପଚାରିବାରୁ ଝିଅଟି କହିଲା ଯେ ତାଙ୍କର ରକ୍ତସ୍ରାବ ହେଉଛି | ଏହା ପରେ ପୁଅ ସେହି ଝିଅ ସହିତ ଯାହା କରେ ତାହା ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରଶଂସନୀୟ, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ପୁଅ କଣ କଲା |

ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି ଦେଖନ୍ତୁ

Share Your Views In Comments Below

comments