କପିଲ Akshay Kumar ଙ୍କୁ ଗିଫ୍ଟରେ ଦେଲେ ଏମିତି ଜିନିଷ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ରାଗିକି ଲାଲ ହେଇଗଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର, ତାପରେ ସିଧା… ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ ଟିଭିରେ ବହୁତ ଚାଲିଥାଏ | ଏହି ଶୋ ଦେଖିବା ପରେ ମନ ଖୁସି ହୋଇଯାଏ | ଅଧିକାଂଶ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକା ଶୋ’ରେ ସେମାନଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ଆସନ୍ତି | ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ବଲିଉଡର ଆକ୍ସନ୍ ଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ଶୋ’ରେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରମୋସନ ପାଇଁ ଅନେକ ଥର ଆସିଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ସେ କପିଲଙ୍କ ସୋ’ରେ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍ ପ୍ରମୋଟ୍ କରିଥିଲେ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମରେ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ସେ କପିଲଙ୍କ ସୋ’ରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଶୋ’ରେ ସମସ୍ତେ ବହୁତ ହସିଥିଲେ | ଶୋ’ର କ୍ଲିପ କପିଲ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ, ଆମେ ଦେଖିପାରିବା ଯେ ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ କିଆରା କପିଲଙ୍କ ଶୋ’ରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ସମସ୍ତେ ସେମାନଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି |

କପିଲ ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି, ଅକ୍ଷୟ ପାଜିଙ୍କ ସିଲଭର ଜୁବଲି ଆମ ଶୋ’ରେ ଘଟୁଛି, ତେଣୁ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବେ। ’ଏହା ଘଟିବା ମାତ୍ରେ କପିଲ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଏକ ନୋଟ୍ ଗଣନା ମେସିନ୍ ଉପହାର ଦିଅନ୍ତି। କପିଲଙ୍କ ଏହି ଉପହାର ଦେଖି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ କହନ୍ତି ‘ଏହା ଏକ ନୋଟ୍ ଗଣନା ମେସିନ୍, ଏହାକୁ ସେ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଆଣିଛନ୍ତି। ସେ ଶିଳ୍ପର ଅଧା ଟଙ୍କା ଖାଆନ୍ତି। ‘


କପିଲ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଉଭୟ ତାରକାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି | ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମେ ମାସରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଥିଲା, ଯଦିଓ କରୋନା ଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଠିକ୍ ସମୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ ହୋଇ ପାରିଲା ନାହିଁ |

‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବମ୍’ ଏକ ହରର କମେଡି ଫିଲ୍ମ | ଏଥିରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଦକ୍ଷିଣ ଅଭିନେତା ରାଘବ ଲରେନ୍ସ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ଅକ୍ଷୟ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ଅତ୍ରଙ୍ଗି ରେ’ରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଜାମାଇ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଅଭିନେତା ଧନୁଷ ଏବଂ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲି ଖାନ ନଜର ଆସିବେ।

Share Your Views In Comments Below

comments