ଜଣେ ୟୁ-ଟ୍ୟୁବରଙ୍କ ଉପରେ 500 କୋଟିର ମାନହାନୀ କେଶ କଲେ Akshya Kumar, ଏମିତି ଭିଡିଓ କରି ରୋଜଗାର କରିଥିଲେ 15 ଲକ୍ଷ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ୟୁଟ୍ୟୁବରକୁ 500 କୋଟି ମାନହାନୀ ନୋଟିସ ପଠାଇଛନ୍ତି। ଏହି ୟୁ-ଟ୍ୟୁବରର ନାମ ରସିଦ ସିଦ୍ଦିକି ଏବଂ ସେ ବିହାରର। ରସିଦ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କର ‘ଏଫ୍ ନ୍ୟୁଜ୍’ ନାମକ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଅଛି ଏବଂ ଏହି ଚ୍ୟାନେଲରେ ରସିଦ୍ ସିଦ୍ଦିକି ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ଭିଡିଓ ରଖିଛନ୍ତି। ରସିଦ ସିଦ୍ଦିକି ତାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ, ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମିଥ୍ୟା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ରସିଦ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ଉପରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଜଡିତ ଭୁଲ ତଥ୍ୟର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏବଂ ଏହା ଦ୍ୱାରା ସେ15 ଲକ୍ଷ ରୋଜଗାର କରିଛନ୍ତି ​​| ଏଥି ସହିତ, ଭୁଲ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ କରିବାର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା। ତେବେ ଏହି ଘଟଣାରେ ସେ ପୋଲିସ ସହ ସହଯୋଗ କରିବେ ବୋଲି ସର୍ତ୍ତରେ ତାଙ୍କୁ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା।

ମିଡଡେ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, 25 ବର୍ଷିୟ ରସିଦ୍ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ସିଭିଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟର | ରସିଦଙ୍କର ‘FF NEWS’ ନାମକ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ଅଛି | ଯେଉଁଥିରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ, ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କିଛି ଅପମାନଜନକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲା। ଶିବସେନାର ଲିଗାଲ ସେଲର ଓକିଲ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ରସିଦ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ରସିଦଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ତେବେ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜାମିନ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥି ସହ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ରସିଦ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କୁ ନୋଟିସ ପଠାଇଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ ରସିଦ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ‘ଏମଏସ ଧୋନି’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇବାରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଅକ୍ଷୟ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୁପ୍ତ ବୈଠକ କରିଥିଲେ ଏବଂ ରିୟାଙ୍କୁ କାନାଡା ପଠାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ସହିତ ଅକ୍ଷୟ ରସିଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାନହାନି ମାମଲା ଦାୟର କରିଛନ୍ତି।

ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଏହି ମାମଲାରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବରରୁ ଲୋକମାନେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ସ ମିଥ୍ୟା ଖବର ଦେଖାଇ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲା ପୂର୍ବରୁ ରସିଦଙ୍କ ଚ୍ୟାନେଲ କେହି ଦେଖି ନଥିଲେ।କିନ୍ତୁ ରସିଦ ଭୁଲ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ୍ କରିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କର ରୋଜଗାର ତୀବ୍ର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲା ଏବଂ ସେ 15 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments