ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ ପରେ ପାଗିଲି ହେଇଯାଇଥିଲେ Silpa Shetty, ତାପରେ ଜଣେ ବିବାହିତ ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖିଥିଲେ ଆଉ…

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଫିଟେଷ୍ଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଲିକାରେ ଥିବା ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ କୁନ୍ଦ୍ରା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ଆଜି ସେମାନଙ୍କର 11 ତମ ଏନବର୍ଶରୀ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ହଁ, ଆଜିଠାରୁ ଠିକ୍ 11 ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ରାଜ 2009 ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ପରସ୍ପର ସହିତ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିଲେ | ଏମିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଶିଳ୍ପା-ରାଜଙ୍କ ବିବାହ ଏନବର୍ଶରୀ ଅବସରରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ପ୍ରକୃତରେ, ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ସହ ଘର-ସଂସାର ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​ଏବଂ କଥା ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଥିଲା। ଅବଶ୍ୟ, ସେମାନଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଦୁହେଁ ନିଜ ନିଜ ରାସ୍ତା ଅଲଗା କରିଦେଲେ |

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ସେ ଏପରି କଷ୍ଟ ସମୟରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମର କାହାଣୀ…

ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ହୋଇଥିଲା ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ

ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ରାଜ ପ୍ରଥମେ ଲଣ୍ଡନରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ଶିଳ୍ପା ରିଆଲିଟି ସୋ ବିଗ ବ୍ରଦର ଜିତିବା ପରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ, ରାଜ ବ୍ୟବସାୟ ଜଗତରେ ବେଶ୍ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଥିଲେ | ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ପର୍ଫ୍ୟୁମ ବ୍ରାଣ୍ଡ S-2 ର ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ | କୁହାଯାଏ ଯେ ରାଜ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଭାବରେ ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ପର୍ଫ୍ୟୁମ ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରୋମୋଟ କରିବାରେ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ |

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହି ସମୟରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଶିଳ୍ପା ରାଜ କରବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ | ତଥାପି, ପ୍ରଥମେ ଦୁହେଁ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହେଲେ ଏବଂ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏହି ବନ୍ଧୁତା ପ୍ରେମରେ ପରିଣତ ହେଲା | ଏହା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଡେଟରେ ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଖବର ନିଆଁ ପରି ବ୍ୟାପିଗଲା |

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଶିଳ୍ପାଙ୍କର ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହିତ ଖରାପ ଭାବରେ ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଥିଲା, ସେହି ସମୟରେ ରାଜ କୁନ୍ଦ୍ରା ବିବାହିତ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ କବିତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ଏପରିକି କବିତା ଏବଂ ରାଜ ଏକ ଝିଅର ପିତାମାତା ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ରାଜ ତାଙ୍କ ନବଜାତ ଝିଅକୁ କବିତାଙ୍କ ସହିତ ଏକଲା ଛାଡି ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ |

ଶିଳ୍ପା-ରାଜଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ କବିତା ଗଣ୍ଡଗୋଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ

ଏହା ପରେ ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ରାଜଙ୍କ ପ୍ରେମ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା, ଶେଷରେ ସେମାନେ ବିବାହ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ | ଏହି ବିବାହରେ ରାଜଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ କବିତା ଅନେକ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। କବିତା ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଆସି ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନେକ ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ। କବିତା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଘର ଭାଙ୍ଗିବା ଏବଂ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ ଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ |

ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ରାଜ କବିତାଙ୍କ ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗର ସାହସର ସହିତ ସମ୍ମୁଖୀନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଭିଯୋଗର ଜବାବ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ଧୁମଧାମରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ | 2009 ରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଏହି ବିବାହ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ବିବାହ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ ଥିଲା | ବିବାହରେ ଶିଳ୍ପା ଏବଂ ରାଜ କୌଣସି ରୟାଲ୍ ଦମ୍ପତିିଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଦେଖାଯାଉ ନଥିଲେ |

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଆଜି ଉଭୟ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି। ବିବାହର 11 ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଭୟଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦର ଖବର ଆସିନାହିଁ। ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି | ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଭିଆନ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ସମିଶା ଅଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments