ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖୋଲିଲେ ଏହି ବଡ ରହସ୍ୟ, ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଆପଣ… ଏମିତି ବାପା…

ଯଦି ଆମେ ବଲିଉଡ ବିଷୟରେ କଥା ହେଉ, ତେବେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଆମୀର ଖାନ ବଲିଉଡର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ | କିନ୍ତୁ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଖୁବ କମ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ, କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଅନସ୍କ୍ରିନ ଝିଅ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଆମେ ଏଠାରେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଅନସ୍କ୍ରିନ ଝିଅ ଜାଇରା ୱାସିମଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ | ଯିଏ ଦଙ୍ଗଲ ଫିଲ୍ମରେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ହଁ, ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ବଡ ଖୁଲାସା ଦଙ୍ଗଲ ଫିଲ୍ମର ସେଟରୁ କରାଯାଇଥିଲା | ଏହି ପ୍ରକାଶ ଅନୁଯାୟୀ, ଆମୀର ଖାନ ବହୁତ ଗାଳି ଦିଅନ୍ତି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଜିନିଷକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା କଷ୍ଟକର, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ୟ | ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ବିଷୟ ହେଉଛି, ପରଦାରେ ଆମୀର ଖାନ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ନିରୀହ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିନ୍ନ | ଏଥି ସହ ଦଙ୍ଗଲ ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ନୀତେଶ ତିୱାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମୀର ଖାନ ଯେତିକି ନିରୀହ ଏବଂ ଭଲ ଦେଖାଯାନ୍ତି, ସେ ପ୍ରକୃତରେ ଅଳସୁଆ। ହଁ, ନୀତେଶ ତିୱାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମୀର ଖାନ ବିଲକୁଲ ଗାଧେଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏପରିକି ଆମୀର ଖାନ ପ୍ରତିଦିନ ଭାବନ୍ତି କିପରି ଗାଧେଇବାକୁ ଏଡାଇ ଦେବେ | ଏଥିରୁ, ଆପଣ ନିଜେ ଅନୁମାନ କରିପାରିବେ ଯେ ଆମିର ଖାନ ପ୍ରକୃତରେ କେତେ ଅଳସୁଆ |

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ, କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆମୀର ଖାନ ଏବଂ କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଏକାଠି ଇଣ୍ଟରଭିଉ ନିଆ ଯାଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ଏହି ସମସ୍ତ ପ୍ରକାଶ ଘଟିଥିଲା ​​| ଏହି ସମୟରେ ଆମୀର ଖାନ ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ଖୁଲାସା ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଇଣ୍ଟରଭିଉରେ ଆମୀର ଖାନ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଦଙ୍ଗଲ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ନିଜର ଓଜନ ବଢାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ନିଜର ଓଜନ ହ୍ରାସ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁରନ୍ତ ଓଜନ ବଢାଇବା ଅତି ସହଜ, କିନ୍ତୁ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର | ଏମିତିରେ, ଆପଣ ଭାବି ପାରୁଥିବେ ଯେ ଆମୀର ଖାନ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିବା ପାଇଁ କେତେ ପରିଶ୍ରମ କରିଥିବେ |

ହଁ, ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ପାଇଁ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିବା ଏତେ ସହଜ ନଥିଲା ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିଲା | ଏହି କଥାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ନୀତେଶ ତିୱାରୀ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଖୁଲାସା କରିଲେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଜାଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ନୀତେଶ ତିୱାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆମୀର ଖାନ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିବା ପାଇଁ ଜିମରେ ଓଜନ ଉଠାଉଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତୁରନ୍ତ ଗାଳି ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଉଥିଲେ। ଯେମିତି ଆମୀର ଖାନ ଅଧିକ ଓଜନ ଉଠାଉଥିଲେ, ସେମିତି ତାଙ୍କ ଗାଳି ମଧ୍ୟ ବଢିଯାଉଥିଲା |

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆମୀର ଖାନ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତିୱାରୀ ତାଙ୍କର ରହସ୍ୟର ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଭାବେ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ଲାଲ ହୋଇଗଲା | ହଁ, ଏହା ପରେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ମୁହଁରେ ଲଜ୍ଜାର ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଏଥି ସହିତ ଜାଇରା ୱାସିମ ମଧ୍ୟ ସେହି ସମୟରେ ଏକ ଖୁଲାସା କରିଦେଲେ ଯେ ଆମୀର ଖାନ ଗାଧେଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି କେହି ତାଙ୍କୁ ଗାଧୋଇବାକୁ କୁହନ୍ତି, ତେବେ ସେ ପିଲାମାନଙ୍କ ପରି ବାହାନା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି।

ଆମକୁ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି ଯେ ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏହି ସବୁ ଜାଣିବା ପରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ବୁଝିଯାଇଥିବେ ଯେ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଭଳି ଥାଏ |

Share Your Views In Comments Below

comments