ଅମୀର ଖାନ ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କ ସହ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କରିଦେଇଥିଲେ ଏମିତି ଖରାପ କାମ, ତାପରେ 5 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜୁହି ଆଉ…

ବଲିଉଡରେ ଜଣେ କ୍ୟୁଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ଗଣାଯାଉଥିବା ଜୁହି ଚାୱଲା ଆଜି ତାଙ୍କର 53 ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। 1967 ମସିହାରେ ଏହି ଦିନ, ଜୁହି ଅମ୍ବାଲାରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ଜୁହି ଚାୱଲା 90 ଦଶକର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଏକରୁ ଅଧିକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ।

କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରାରମ୍ଭ ଦିନରେ ଆମୀର ଖାନ ଏବଂ ଜୁହି ଚାୱଲା ପରସ୍ପରର ବହୁତ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ | ଉଭୟଙ୍କ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ଅତ୍ୟନ୍ତ ମଜବୁତ ହେବାର କାରଣ ଥିଲା, ଉଭୟ ଏକାଠି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରୁଥିଲେ | କାରଣ ସେହି ସମୟରେ ଉଭୟ କଳାକାର ପରସ୍ପର ସହିତ କରୁଥିବା ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହିଟ ମଧ୍ୟ ହେଉଥିଲା| ଅମୀର ଏବଂ ଜୁହିଙ୍କ ଯୋଡି 90 ଦଶକର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବଲିଉଡ ଯୋଡିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣାଯାଏ | ଉଭୟ କଳାକାର ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହା ଆଜି ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରହିଛି।

ଅମୀର-ଜୁହିଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଭଲରେ ଚାଲିଥିଲା, ଉଭୟ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଭଲ କାମ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ହିଁ ଏକ ସମୟ ଆସିଲା ଯେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହେଲେ | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲା ଅମୀରଙ୍କ କାରଣରୁ ଆମୀରଙ୍କ ସହ କାମ ନକରିବାକୁ ଶପଥ ନେଇଥିଲେ। ଏହି କାହାଣୀ ଇଶ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସମୟର|

ଆପଣ ସମସ୍ତେ ମନେରଖିବେ ଯେ ଇଶ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଜୁହି ଚାୱଲା ଏବଂ ଆମୀରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ କାଜୋଲ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। 1997 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଶ୍କ ସମୟରେ ଅମୀର ଖାନ ଜୁହିଙ୍କ ସହ ଥଟ୍ଟା କରିଥିଲେ | ଅମୀରଙ୍କ ସେହି ପ୍ରାଂକ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ଜୁହି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଆମୀରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦଣ୍ଡ ଦେଇଥିଲେ।

ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କୁ ମିଛରେ ଆମୀର ଖାନ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଜାଣିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜୁହି ମଧ୍ୟ ଆମୀରଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ। ଆମୀର ଖାନ ଜୁହି ଚାୱଲାଙ୍କୁ ହାତ ଦେଖାଇବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜୁହି ବିନା ଦ୍ୱିଧାରେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ହାତ ଦେଖାଇଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ଜୁହିଙ୍କ ସହ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ତାଙ୍କ ହାତ ଉପରେ ଛେପ ପକାଇଲେ। ଅମୀରଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ଜୁହି ଚାୱଲା ବହୁତ ରାଗିଗଲେ |

କୁହାଯାଏ ଯେ ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଏହି କାମ ଯୋଗୁଁ ଜୁହି ଚାୱଲା ସେଟ୍ ଛାଡିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଜୁହି ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ସହ 5 ବର୍ଷ କଥା ହୋଇନଥିଲେ। ଏହିପରି, ଜୁହି ଅମୀର ଖାନ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଦଣ୍ଡିତ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ଦେଖାଯାଇ ନଥିଲା | ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ଦୂର ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ

ଅମୀର ଏବଂ ଜୁହିଙ୍କ ଯୋଡି ଅଧିକ ହିଟ୍ ହୋଇନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଉଭୟଙ୍କ ଯୋଡି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା | କୟାମାତ୍ ସେ କୟାମାଟ୍ ତକ୍, ଲଭ୍ ଲଭ୍ ଲଭ୍, ତୁମ୍ ମେରେ ହୋ, ଦୌଲତ କି ଜଙ୍ଗ ଭଳି ଉଭୟ କଳାକାରଙ୍କୁ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​|

Share Your Views In Comments Below

comments