ଆଜିବି ଏମିତି ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସାନଭାଇ, 15 ବର୍ଷ ବିଦେଶରେ କରିଥିଲେ କାମ… ଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

ଅଭିନେତା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରିବାର ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି | ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ପତ୍ନୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନ, ପୁଅ ଅଭିଷେକ, ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ନାତୁଣୀ ଆରାଧ୍ୟା ବଚ୍ଚନ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ମୁମ୍ବାଇରେ ରୁହନ୍ତି। ତେବେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଭାଇ ବିଷୟରେ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କର ଏକ ସାନ ଭାଇ ଅଛନ୍ତି | ଯାହାର ନାମ ଅଜିତାଭ ବଚ୍ଚନ। ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଅଜିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କଠାରୁ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ବଡ଼ ।


ଅଜିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ନୈନିତାଲର ଶେରଉଡ୍ କଲେଜରେ ପଢିଥିଲେ ଏବଂ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ବ୍ୟବସାୟୀ | ୧ ମଇ, 1947 ରେ ଆହ୍ଲାବାଦରେ ହରିଭାନଶ ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତେଜି ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଘରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଅଜିତାଭ ବଚ୍ଚନ 15 ବର୍ଷ ଲଣ୍ଡନରେ ରହି ଏଠାରେ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ମହିଳା ରାମୋଲା ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ 2014 ମସିହାରେ ଏସିଆନ୍ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା |



ବହୁ ବର୍ଷ ଧରି ଲଣ୍ଡନରେ ରହିବା ପରେ ଅଜିତାଭ ବଚ୍ଚନ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଭାରତକୁ ଚାଲିଗଲେ ଏବଂ 2007 ପରଠାରୁ ସେ ଭାରତରେ ରହିଆସୁଛନ୍ତି। ଅଜିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାମୋଲା ଏବଂ ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି। ପୁଅ ଭୀମ ବଚ୍ଚନ, ତିନି ଝିଅ ନୀଲିମା ବଚ୍ଚନ, ନମ୍ରତା ବଚ୍ଚନ, ନୈନା ବଚ୍ଚନ। ଅଜିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପୁଅ ଭୀମା ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ନିବେଶ ବ୍ୟାଙ୍କର। ଏଥି ସହିତ, ଝିଅ ନୈନା ଅଭିନେତା କୁନାଲ କପୁରଙ୍କୁ 2015 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଦୁଇ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଅଛି ଏବଂ ସେମାନେ ପ୍ରାୟତ ପରସ୍ପରର ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତି | ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ଅଜିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଝିଅ ନୈନାଙ୍କ ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଘରେ ରଖାଯାଇଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଜିତଭ ବଚ୍ଚନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆସନ୍ତି। ଅଜିତଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଅମିତାଭଙ୍କ ପରି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ବହୁତ ମହଙ୍ଗା କାର ଅଛି | ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ଲଣ୍ଡନରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ପତ୍ତି ଅଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments