ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସାହିଦ କପୁରଙ୍କ ସହ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ମୁଁହ ଖୋଲି କହିଲେ ଅମୃତା ରାଓ, କହିଲେ ସହିଦ ଆଉ ମୁଁ ଅନେକ ଥର…

ବିବାହ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ରାଓ ଏବଂ ଆରଜେ ଅନମୋଲ ନିକଟରେ ପିତାମାତା ହୋଇଛନ୍ତି। ଅମୃତା ରାଓ ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ନିକଟରେ ସେ ଏକ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି ଯାହା ପରେ ଅମୃତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଆରଜେ ଅନମୋଲ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ରାଓ 2016 ମସିହାରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଆରଜେ ଅନମୋଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାରି ବର୍ଷ ବିବାହ ପରେ ଅମୃତା ରାଓ ଜଣେ ମାତା ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଘରେ ଖୁସି ପୁଣି ଥରେ ବାଜିଛି।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ରାଓଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଅମୃତା ରାଓ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅମୃତା ରାଓ ଏକ ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇସକ ବିଶକରୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ବିପରୀତ ସାହିଦ କପୁରଙ୍କୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅମୃତା ରାଓଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ଅମୃତା ରାଓଙ୍କୁ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମ ମେନ୍ ହୁନ୍ ନା ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ଅମୃତା ବିଭା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଯାହାକି ବର୍ଷର ସବୁଠାରୁ ବଡ ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅମୃତାଙ୍କ ସରଳତାକୁ ଲୋକମାନେ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅମୃତାଙ୍କ ବିପରୀତ ସାହିଦ କପୁରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ଫିଲ୍ମରେ ଉଭୟ ଯୋଡିଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରଦାରେ ସାହିଦ ଏବଂ ଅମୃତା ଯୋଡିଙ୍କୁ ଯେତେ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ |

ସାହିଦ ଏବଂ ଅମୃତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସାହିଦଙ୍କୁ ବିବାହ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତାଙ୍କ ସହ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଏହି ଯୋଡି ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା ​​ଏବଂ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଯେତେବେଳେ ବିବାହ ଫିଲ୍ମରେ ସାହିଦ ଏବଂ ଅମୃତାଙ୍କ ଯୋଡିଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେଦିନ ସାହିଦଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିବା କରୀନା ଅମୃତା ରାଓଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇପଡିଥିଲେ ଏବଂ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଏହା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ଯେ ବେବୋ ଏବଂ ସାହିଦଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ହେବାର କାରଣ ଥିଲା ଅମୃତା ରାଓ |

ନିକଟରେ ଯେତେବେଳେ ଅମୃତା ରାଓଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଏବଂ ସାହିଦଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ପଚରାଗଲା, ସେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ରାଓ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସାହିଦଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ କାମ କରୁଥିଲି, ସେତେବେଳେ ସାହିଦ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ଥିଲେ। ଆମେ ଏକ ସଂପର୍କରେ ଥିଲୁ ଏବଂ ଆହୁରି ମଜାଳିଆ କଥା ହେଲା ଯେ ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି କାମ କରୁଥିଲୁ, ଆମେ କେବଳ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଥିଲୁ ଏବଂ ପରସ୍ପରକୁ ସୁଟ ବ୍ୟତୀତ କେବେହେଲେ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟି ନଥିଲୁ | ଆମର ବନ୍ଧୁତା କାମରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ଏବଂ ଏହା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ସମ୍ମାନ କରୁଥିଲୁ |

ସାହିଦ କପୁର ଅମୃତା ରାଓଙ୍କ ସହିତ ଦୁଇଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟ ସୁପରହିଟ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ କରୀନାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ହିଟ୍ ହୋଇନଥିଲା। ଅମୃତା ରାଓ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ ଦୂରରେ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଠାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

Share Your Views In Comments Below

comments