ଅମିତାଭଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିସାରିଥିବା ଏହି ଝିଅ ଏବେ ହେଇଗଲେଣି ଏତେ ବଡ, ଦେଖିଲେ ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ ଆପଣ…

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଜଗତର ସବୁଠାରୁ ବଡ ତଥା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ସେ ଶତାବ୍ଦୀର ମହାନାୟକ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା | ଲୋକେ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ ଭାବରେ ବିଗ ବିଙ୍କୁ ବାଦସାହ ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତି | ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନୟ ଦ୍ୱାରା ସେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛନ୍ତି | ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ତବୁଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ଚିନି କମ” କୁ ମନେ ରଖିଥିବେ | ଏହି ଫିଲ୍ମ 13 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ​​| ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତବୁଙ୍କ ସହ ଏକ ଶିଶୁ କଳାକାର ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଯିଏ ନିଜ ଅଭିନୟ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲେ |

ହଁ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିଶୁ କଳାକାର ସ୍ୱିନି ଖରାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ | ଫିଲ୍ମ “ଚିନି କମ” ରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସ୍ୱିନି ଖରାଙ୍କୁ “ସେକ୍ସି” ନାମରେ ଡାକୁଥିଲେ | ଛୋଟ ସ୍ୱିନି ଖରା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଆଗରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଜଣେ ଅସୁସ୍ଥ ଝିଅର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସ୍ୱିନି ଖରା ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ଦୁହେଁ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମ ଚିନି କମ ର ସ୍ୱିନି ଖରା ଏବେ ବହୁତ ବଡ଼ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଚେହେରା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ବଦଳିଯାଇଛି | ଯଦି ଆପଣ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ରକୁ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିପାରିବେ ନାହିଁ |

13 ବର୍ଷ ପୂର୍ବର ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନର ସ୍ୱିନି ଖାରାଙ୍କ ଲୁକ୍ ବହୁତ ବଦଳିଯାଇଛି | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସେ 22 ବର୍ଷ ବୟସରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ବୋଧହୁଏ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଥିବେ ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କର ଚିତ୍ର ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଚିନି କମ ଫିଲ୍ମରୁ ସ୍ୱିନି ଖରା ଏକ ଭଲ ଛାପ ଛାଡିଥିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ସ୍ୱିନି ଖାରା ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ସ୍ୱିନି ଖାରା 12 ଜୁଲାଇ 1998 ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। 22 ବର୍ଷିୟ ସ୍ୱିନି ଖାରାଙ୍କ ଲୁକ୍ ବହୁତ ବଦଳିଯାଇଛି | ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା “ପରିଣୀତା” | ଫିଲ୍ମଟି ରିଲିଜ ହେଲାବେଳେ ସ୍ୱିନି ଖରାଙ୍କୁ ମାତ୍ର 7 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା |

ସ୍ୱିନି ଟିଭି ଶୋ “ବା, ବହୁ ଓର ବେବି” ଏବଂ “ଦିଲ ମିଲ ଗଏ” ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସ୍ୱିନି ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ଆଫ୍ଟର ଦି ୱଏଡିଙ୍ଗ’ ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଯଦି ଆମେ ସ୍ୱିନି ଖାରାଙ୍କ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ସେ ଏଲାନ, ସିୟାସତ, ପାଠଶାଲା, ଏମଏସ ଧୋନି ଦି: ଅନଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରୀ ଭଳି ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି |

ସ୍ୱିନି ଖରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ 2017 ମସିହାରେ ସେ ଫିଲ୍ମ “ପ୍ୟାଡମ୍ୟାନ୍” ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ। ପ୍ୟାଡମ୍ୟାନ୍ ଫିଲ୍ମ ପରେ ସେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିନଥିଲେ। ଫିଲ୍ମରୁ ବିରତି ବିଷୟରେ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିଉ ସମୟରେ ସ୍ୱିନି ଖରା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କଥକ ଶିଖୁଛନ୍ତି। ସେ ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ଅଛନ୍ତି |

ଯଦିଓ ସ୍ୱିନି ଫିଲ୍ମରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଶା କରାଯାଉଛି ଯେ ସେ ଶୀଘ୍ର ଜବରଦସ୍ତ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ | ସ୍ୱିନି ଖରା ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଦେଶ-ବିଦେଶର ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିବା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମଜା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ବଡ ହେବା ପରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ରକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments