ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ କରିଲେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଉପରେ ପାଲଟା ଆକ୍ରମଣ, କହିଲେ- “ଶୁଟିଂ ପୂର୍ବରୁ କଙ୍ଗନା ନିଜେ କରୁଥିଲେ ଏମିତି କାମ”

ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ପ୍ରାୟତଃ ହେଡଲାଇନରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥାଉଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ତାଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ହେଡଲାଇନ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ସେ ବଲିଉଡରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ, ସେହି ଦିନଠାରୁ, କିଛି ବଲିଉଡ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ସହିତ ତାଙ୍କର ବାକ ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା |କଙ୍ଗନା ସାଧାରଣ ସବୁ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଖୋଲାଖୋଲି କୁହନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ ଏବଂ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିତର୍କ ଚାଲିଛି। ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କର ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ କଥା ସମାନ ଅଛି, ଉଭୟେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଭାବରେ କଥା ହୁଅନ୍ତି | ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଉପରେ ବହୁତ ଫୋକସ ଅଛି | ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ଦର୍ପଣ ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି | ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ କଙ୍ଗନା ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କହିଥିଲେ। ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ବିଷୟରେ କଲେ ଖୁଲାସା

ଡ୍ରଗ୍ ବିବାଦକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ବାରମ୍ବାର ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ କଙ୍ଗନା ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଟିଂ ସମୟରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କୁଇନ କଙ୍ଗନା ରାଣାଉଟ୍ ସାମ୍ପେନ୍ ପିଉଥିଲେ। ମୁଁ ଏସବୁକୁ ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖିଛି| ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ାଇବା ପାଇଁ କଙ୍ଗନା ସାମ୍ପେନ୍ ପିଉଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ କଙ୍ଗନା କମ୍ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଫିଲ କରୁଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଏହା କରୁଥିଲେ | ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କାହାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିବାର ଦେଖି ନାହିଁ | ଅନୁରାଗ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକମାନେ ନିଜର ନିର୍ବାଚନ କରନ୍ତି। ଯଦି କେହି କିଛି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେବେ ମଣିଷ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପ୍ରଥମ ଥର ଦିଏ ତେବେ ଆପଣ ଏହା ଦ୍ଵିତୀୟ ଥର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଏକ ପସନ୍ଦ ଅଛି?

ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ କୌଣସି ମଣିଷ କୌଣସି ଜିନିଷ ପାଇଁ କାହା ଉପରେ ଚାପ ପକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। ମଣିଷର ନିଜର ଜୀବନ ଅଛି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ଜିନିଷ କରନ୍ତି | ଯଦି ତୁମେ କିଛି ପସନ୍ଦ କରୁନାହଁ, ତୁମେ ଆଦ ତାହା କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବ ନାହିଁ | ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପଙ୍କ ଏହି କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ ରବି କିଶନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ

ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରବି କିଶନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ “ମୁଁ ରବି କିଶାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଦିନରୁ ଜାଣିଛି। ସେ ମୋର ବନ୍ଧୁ | ସେ ମୋ ଫିଲ୍ମ ମୁକେବାଜିରେ କାମ କରିଥିଲେ | ରବି କିଶନ ଜୟ ଶିବ ଶଙ୍କର, ଜୟ ବମ୍ ଭୋଲେ, ଶିବ ଶିବ ଶମ୍ଭୁ କହି ନିଜ ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିଲେ। ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ ମଧ୍ୟ ଗଂଜେଇ ପିଇଥିଲେ | ଏହା ହେଉଛି ଜୀବନ | ଏ ବିଷୟରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି | ଦୁନିଆ ଜାଣେ | ଏପରି କୌଣସି ମଣିଷ ନାହାଁନ୍ତି ଯିଏ ଜାଣନ୍ତି କି ରବି କିଶନ ଗଞ୍ଜା ପିଉଥିଲେ। ସେ ନିଶ୍ଚୟ ଛାଡିଥିବେ, କାରଣ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ” ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ “କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହି ଜିନିଷକୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବେ କି? ନା? ମୁଁ ଏଥିପାଇଁ ରବିଙ୍କୁ ବିଚାର କରୁ ନାହିଁ, କାରଣ ମୁଁ କେବେ ଗଂଜେଇକୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଭାବରେ ଦେଖି ନାହିଁ। “

Share Your Views In Comments Below

comments