TV ସିରିଏଲରେ ସିଧା ସାଧା ଦେଖାଯାଉଥିବା ଗୋପୀ ବହୁ, ଅସଲ ଜୀବନରେ ଏତେ ହଟ ଓ ସୁନ୍ଦର, ଫୋଟୋ ଦେଖି ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବେ ନାହିଁ ଆପଣ

ଛୋଟ ପରଦାରେ ଗୋପୀ ବହୁ ଯେତିକି ସରଳ ଲାଗନ୍ତି ବାସ୍ତବରେ ସେତିକି ସରଳ ନୁହନ୍ତି| ପ୍ରସିଦ୍ଧ ସିରିଏଲ ‘ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆ’ ର ଗୋପୀ ବହୂ ଓରଫ ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଜୀଙ୍କୁ ଲୋକେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଏପରି ଅବତାର ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ଆପଣ ନିଜ ଆଖିକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ ସେମ ପ୍ରକୃତରେ ଗୋପୀ ବହୁ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କେହି | ଗୋପୀ ବହୁର କିଛି ଗ୍ଲାମରସ୍ ଏବଂ ହଟ ଫଟୋ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିଛୁ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ଦେବୋଲିନା ଜାଣିଶୁଣି ତାଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଜୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଜୀ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ମୋର ଗୋପୀ ବହୁ ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଜାଣିଶୁଣି ଏବଂ ଯୋଜନା ମାଧ୍ୟମରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁନାହିଁ।

ଭିଡ଼ରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା 10 ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ମୋତେ ଗୋପୀ ବହୁ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି ମୁଁ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରେ | ଏହା ପ୍ରାୟତ ଘଟେ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଏକ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବ ଏବଂ ଏହା ତୁମର ପରିଚୟ ହୋଇଯିବ | ଲୋକମାନେ ଭୁଲିଯାଆନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏକ ପରିଚୟ ଅଛି | ଏହା ଘଟେ କାରଣ ସେମାନେ ସେହି ଚରିତ୍ରକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ‘

ଦେବୋଲିନା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଯାହା ଦେଖନ୍ତି ତାହା ହେଉଛି ଦେବୋଲିନା। ତାହା ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ | ମୁଁ ମୋର ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ କେବେ ବି ବୋହୂ ହୋଇ ନାହିଁ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଯଦି ମୁଁ ଗୋପୀ ପରି ଏକ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରେ, ତଥାପି ମୁଁ ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମାନ ରହିବି | ମୋର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଅବତାର ସହିତ ଲୋକମାନେ କାହିଁକି ଅସୁବିଧା ଭୋଗୁଛନ୍ତି ମୁଁ ବୁଝିପାରୁ ନାହିଁ |

ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଜୀ କହିଛନ୍ତି, ‘ଏହା ସତ୍ୟ ଯେ ଯଦି ଆପଣ ଟିଭି ପରଦାରେ ଦେଖାଯାଉନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଜ ପରିଚୟ ହରାଇ ପାରିବେ। ତଥାପି, ସାଥ ନିଭାନା ସାଥିଆ ପରି ଏକ ଶୋ କରିବା ପରେ ମୁଁ କୌଣସି ଶୋ କରିବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ ଯାହା ମୋ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିବ | ‘

ଦେବୋଲିନା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ‘ଗୋପୀ ବହୁ ଚରିତ୍ରକୁ ଲୋକମାନେ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏହାଠାରୁ କମ୍ କିଛି ଗ୍ରହଣ କରିବେ ନାହିଁ | ତଥାପି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ମୁଁ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଚାହେଁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ କିଛି ଭଲ ଅଫର୍ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି, ଯାହା ମୋତେ ଏବଂ ମୋର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପସନ୍ଦ କରିପାରନ୍ତି | ‘

Share Your Views In Comments Below

comments