ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ଦୁଖଦଃ ଖବର: ଡେଲିଭରି ସମୟରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ଶିଶୁର ହେଇଗଲା ମୃତ୍ୟୁ, ଚାରିଆଡେ ଶୋକର ଲହରୀ

ସମାଜରେ ଅନେକ ମନ୍ଦତା ହେତୁ କେବଳ ଗରିବ ଲୋକ ହଇରାଣ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ, ଅନେକ ସାଧାରଣ ତଥା ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ଦେଇ ଗତି କରନ୍ତି | ନିକଟରେ ଏକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଏହି ଖବର ପଢିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମା ​​କମ୍ପିତ ହୋଇପାରେ | ଖବର ମୁତାବକ, ଡାକ୍ତରଖାନାର ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସର ସେବା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ଥିବା କାରଣରୁ ଏକ ଦୁଖଦ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଜଣେ ମରାଠୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜକୁ ଏବଂ ନିଜ ନବଜାତ ଶିଶୁକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇପାରିଲେ ନାହିଁ, ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୁମ୍ବାଇଠାରୁ ପ୍ରାୟ 600 କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ହିଙ୍ଗୋଲି ଜିଲ୍ଲାରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। 25 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୂଜା ଜୁଞ୍ଜର ନିଜ ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେବାବେଳେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସର ଅଭାବ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଚିକିତ୍ସା ମିଳିପାରିଲା ନାହିଁ। ଗୋଟିଏ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଅନ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

ସୂଚନାନୁସାରେ, କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଗର୍ଭବତୀ ପୂଜାଙ୍କୁ ରାତି ପ୍ରାୟ 2 ଟା ସମୟରେ ଗୋରେଗାଓଁର ପ୍ରାଥମିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ନ ପାଇବା କାରଣରୁ ଚିକିତ୍ସା ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥିଲା, କୌଣସି ପ୍ରକାରରେ ଘରୋଇ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ବହୁତ ଡେରି ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଗୋଟେ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଅନ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି |

ଏକ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ, “ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା କେନ୍ଦ୍ରର ଡାକ୍ତରମାନେ ପୂଜାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଗୋରେଗାଓଁ ଠାରୁ ମାତ୍ର 40 କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ହିଙ୍ଗୋଲି ସିଭିଲ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ପରିବାର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ସନ୍ଧାନରେ ବୁଲୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସର ବ୍ୟବସ୍ଥା ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ।

ଠିକ୍ ସମୟରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ନ ମିଳିବାରୁ ଏତେ ବଡ ଘଟଣା ଘଟିଲା। ଯଦି ସବୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ହୋଇଥାନ୍ତା, ତେବେ ଉଭୟ ମା ଏବଂ ଶିଶୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିଥାନ୍ତେ | ଠିକ୍ ସମୟରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଅଭାବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଲା। ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଠିକ୍ ସମୟରେ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ମିଳିଥାନ୍ତା ତେବେ ପୂଜା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇପାରିଥାନ୍ତା। ଯଦି ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଠିକ୍ ସମୟରେ ମିଳିଥାନ୍ତା, ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ହୋଇଥାନ୍ତା | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପୂଜା 2 ମରାଠୀ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜ ପ୍ରେଗନେନ୍ସି ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବ୍ରେକ ନେଇଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments