ହିରୋଇନଙ୍କୁ ଛାଡି ସାଧାରଣ ଝିଅଙ୍କ ଉପରେ ଆସିଲା ଏହି Bollywood ହିରୋ ମାନଙ୍କ ହୃଦୟ, ଆଉ ହେଇଗଲେ ବାହା, 4 ନମ୍ବର ଅଭିନେତା ତ ନିଜ ଚାକ…

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଜି ଏଠାରେ ହଜାର ହଜାର ତାରକା ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି | ଏବଂ ଏଠାରେ, ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ଏବଂ ଭାଙ୍ଗିବା ପ୍ରାୟତ ଦେଖାଯାଏ, ବଲିଉଡ ତାରକାମାନେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରନ୍ତି, ଏହା ପରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ କିଛି କ୍ଷେତ୍ରରେ କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ବହୁତ କମ ତାରକା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆ ବାହାରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ଖୋଜନ୍ତି | ବଲିଉଡରେ ଏପରି କିଛି ତାରକା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କେବଳ ବଲିଉଡ ବାହାରେ ନିଜ ପ୍ରେମ ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ସେମାନଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରି ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି।

ବବି ଦେଓଲ୍

90 ଦଶକର ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସାନପୁଅ ବବି ଦେଓଲ ଆଜି ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଭଲ ସ୍ୱାମୀ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ତେବେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିଛନ୍ତି | ଯଦି ଆମେ ବବିଙ୍କ ବାସ୍ତବ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ସେ ତାନିଆ ଦେଓଲଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ଭାବରେ ବାଛିଛନ୍ତି ଯିଏ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ | ତେବେ ଲୁକ୍ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ କୌଣସି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି।

ସହିଦ କପୁର

ସହିଦ କପୁରଙ୍କ ନାମ ବଲିଉଡର କିଛି କଳାକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନାରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଅବଶ୍ୟ, ଶେଷରେ, ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ମୀରା ରାଜପୁତଙ୍କ ଉପରେ ଲାଗିଥିଲା ​​ଏବଂ 2015 ମସିହାରେ ସହିଦ କପୁର ମୀରା ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ମୀରାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଜି ମଧ୍ୟ, ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନର ମା ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ବୟସ ରେଖା ଦେଖାଯାଉ ନାହିଁ |

ନୀଲ ନିତିନ ମୁକେଶ

ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରତିଭାବାନ ତଥା ଅଣ୍ଡରଟେଡ୍ ଅଭିନେତା ନୀଲ ନିତିନ ମୁକେଶ 2017 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେ ରୁକ୍ମିଣୀ ସାହାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ଭାବରେ ବାଛିଥିଲେ | ରୁକ୍ମିଣୀ ସାହା ଲୁକରେ କୌଣସି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଦେଖାଯାଉନାହାଁନ୍ତି। ଆଜି ରୁକ୍ମିଣୀ ସାହା ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆଠାରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ ଥାଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ ସେ ଏଠାରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି |

ଆଫତାବ ଶିବଦାସାନି

ଅଫତାବ ଅଭିନୟ ଜଗତ ସହିତ ଜଡିତ ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଆଫତାବ ଶିବଦାସାନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପାଗଳ ଫ୍ୟାନ ଅଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ 2014 ମସିହାରେ ନିନ୍ ଦୋସଞ୍ଜଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ସେ ଲୁକରେ କୌଣସି ହିରୋଇନଙ୍କ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହନ୍ତି | ଆଫତାବଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ଯଦିଓ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଦେଖାଯାଏ |

ଏମାନେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର କିଛି ତାରକା ଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବାହାରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇଲେ ଏବଂ ବିବାହ କରି ସେମାନଙ୍କ ଘର ବସାଇଲେ | ଆଜି ଏହି ତାରକାମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ଯଦି ସେମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଷୟରେ କହୁ, ତେବେ ସେମାନେ ଅଭିନୟ ଜଗତରୁ ବହୁତ ଦୂରରେ |

Share Your Views In Comments Below

comments