Breaking: ଧୋନି ରାଇନାଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଗସ୍ତ ପୁର୍ବରୁ ଆଉ ଜଣେ ବଡ ଖେଳାଳି କରିଲେ ସନ୍ୟାସର ଘୋଷଣା… Cricket ଫ୍ୟାନ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖରାପ ଖବର

ଭାରତରେ କ୍ରିକେଟ୍ ନିଶା ଏପରି ଯେ ଭାରତର ସମସ୍ତ ପିଲା କେବଳ କ୍ରିକେଟର ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ମାତ୍ର 135 କୋଟି ଜନସଂଖ୍ୟା ବିଶିଷ୍ଟ ଏହି ଦେଶରେ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ଏହା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଭାରତର ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିପାରନ୍ତି | ଯଦି କୌଣସି ଖେଳାଳି ଭାରତୀୟ ଦଳର ଜର୍ସି ପିନ୍ଧନ୍ତି, ତେବେ ସେ ରାତାରାତି ଷ୍ଟାର ହୋଇଯାଏ |

ଭାରତର ଉଦ୍ଦିୟମାନ କ୍ରିକେଟରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସୁଦୀପ ତ୍ୟାଗୀ ଅନ୍ୟତମ
ତେବେ ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଏହା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ର ସତ୍ୟତା ଯେ ଅନେକ ଖେଳାଳି ଅତି ଶୀଘ୍ର ହଜିଯାଆନ୍ତି । ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ଅନେକ ଖେଳାଳି ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ।

ବୋଧହୁଏ ଆପଣମାନେ ସୁଦୀପ ତ୍ୟାଗୀଙ୍କ ନାମ ମନେ ରଖିଥିବେ | ସୁଦୀପ ତ୍ୟାଗୀ ଆଇପିଏଲ୍ ଖେଳି ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲେ ।

ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ ସୁଦୀପ ତ୍ୟାଗୀ 4 ଟି ODI ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଟି -20 ଖେଳିଛନ୍ତି। ଆଇପିଏଲରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗଙ୍କ ତରଫରୁ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ସୁଦୀପ ତ୍ୟାଗୀ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ।

ସବୁ ଫର୍ମାଟରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ସୁଦୀପ ତ୍ୟାଗୀ
ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ସୁଦୀପ ତ୍ୟାଗୀ କ୍ରିକେଟକୁ ଅଲବିଦା କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ବୟସ 33 ବର୍ଷ, କିନ୍ତୁ ସେ କ୍ରିକେଟ୍ ରୁ ଅବସର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଭାବରେ ଖେଳିଥିବା ସୁଦୀପ ତ୍ୟାଗୀ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ ଉଭୟ ସୀମିତ ଓଭର ଫର୍ମାଟରେ କ୍ରିକେଟର ଖେଳିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସୁଦୀପ ତ୍ୟାଗୀ ଏକ ନୋଟ୍ ପୋଷ୍ଟ କରି ତାଙ୍କର ସନ୍ନ୍ୟାସ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ।

ମୁଁ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି : ସୁଦୀପ ତ୍ୟାଗୀ
ସୁଦୀପ ତ୍ୟାଗୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଜଣେ ଖେଳାଳି ଭାବରେ ଦେଶ ପାଇଁ ଖେଳିବାର ପ୍ରତ୍ୟେକଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ଅଛି | ମୋର ଏହି ସ୍ବପ୍ନ ପୁରଣ ହେଲା । ମୁଁ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନିଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ଚାହେଁ, ଯାହାର ଅଧିନାୟକତ୍ୱରେ ମୁଁ ମୋର ପ୍ରଥମ ODI ଖେଳିଥିଲି | ମୁଁ ମୋର ଆଦର୍ଶ ମହମ୍ମଦ କୈଫ, ସୁରେଶ ରାଇନା ଏବଂ ଆରପି ସିଂଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ଚାହେଁ। ଏହା ଏକ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ହେଲେ ଏହାକୁ ଛାଡିବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

Share Your Views In Comments Below

comments