ଅସୁସ୍ଥ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଦେଲେନି ତ, 81 ବର୍ଷର ମଉସା ଡାକ୍ତରଖାନା ସାମ୍ନାରେ ବସି କରିଲେ ଏମିତି କାମ, ଦେଖନ୍ତୁ Video

ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ହେଉଛି ଯାହା ବୃଦ୍ଧାବସ୍ଥାରେ ମଧ୍ୟ କମିଯାଏ ନାହିଁ | ଯାହା ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାଥୀକୁ ଭଲ ପାଇବା ଏବଂ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଦର୍ଶାଏ ତାହା ହେଉଛି ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମର ସଙ୍କେତ ଅଟେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେତେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ମେଡିକାଲରେ ଥିବା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଅନୁମତି ମିଳିବ ନାହିଁ, ତେବେ କ’ଣ ହେବ? ଅବଶ୍ୟ ଏଗୁଡିକ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ପରିସ୍ଥିତି ହେବ |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଟାଲୀର କାଷ୍ଟେଲ ସାନ୍ ଜିଓଭାନି ସହରରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଏଠାରେ 81 ବର୍ଷୀୟ ଷ୍ଟିଫାନ୍ ବୋଜିନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ମେଡିକାଲ ପ୍ରଶାସନ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ନିଜକୁ ଅସହାୟ ମନେ କରୁଥିଲେ। ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

ଷ୍ଟିଫାନ୍ ତା’ପରେ ମନ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ବାହାରେ ଚେୟାରରେ ବସିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ରାସ୍ତାରେ ଆକୋର୍ଡିଆନ୍ (ବାଦ୍ୟଯନ୍ତ୍ର) ବଜାଇଥିଲେ | ଏହି ଆକର୍ଡିଅନରେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଗୀତ ସ୍ପାନିସ୍ ଆଇଜ୍ ବଜାଇଥିଲେ |

ସଙ୍ଗୀତ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦିଏ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରେ | ଏହା ଶୁଣି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଭୁଲିଯାଆନ୍ତି | ଅନେକ ଅଧ୍ୟୟନ ଏହା ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶାଇଛି ଯେ ସଙ୍ଗୀତ ଶୁଣିବା ବ୍ୟକ୍ତିର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ | ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ଏହି 81 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ସୁସ୍ଥ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ସଙ୍ଗୀତ ବଜାଇଥିଲେ |

ଯେତେବେଳେ 81 ବର୍ଷିୟ ଅଙ୍କଲ ସଂଗୀତ ବଜାଉଥିଲେ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଡାକ୍ତରଖାନା ଝରକା ପାଖରୁ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲେ। ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ବାସ୍ତବରେ ବହୁତ ହୃଦୟ ସ୍ପର୍ଶି ଥିଲା | ପୁରା ଘଟଣା କାମେରାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ରେକର୍ଡ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଏହି ଭିଡିଓ ଫେସବୁକରେ ଭାଲେରିଓ ମାରାଙ୍ଗନ ନାମକ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବା ସମସ୍ତେ ଏହି ପୁରୁଣା ପ୍ରେମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଙ୍କଲ ଇଟାଲୀର ସେନାବାହିନୀରୁ ଅବସର ନେଇଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯିବାକୁ ଦିଆଯାଇନଥିବା କାରଣ ହେଉଛି ଯେ ସେହି ମେଡିକାଲରେ କୋଭିଡର 19 ରୋଗୀଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଏ। ଏହିପରି ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ସାଧାରଣ ଏବଂ ସୁସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଦିଆଯାଇନଥାଏ |

Share Your Views In Comments Below

comments