ବଡ଼ କଲେଜର ଝିଅମାନେ ଏପରି କରିଥାନ୍ତି ଏହି କାମ, ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯିବ…

ଏକ ଭଲ କଲେଜ ରେ ପୁଅ ଝିଅ ମାନେ ପାଠ ପଢିବା କୁ ନେଇ ଏକ ବଡ଼ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଥାନ୍ତି I କେହି ଏଠାରେ ପାଠ ପାଢ଼ୀକି ଭଲ ଚାକିରୀ କରିବେ ତ କେହି ଭଲ ବିଜନେସ କରିବେ I କିନ୍ତୁ ବଡ଼ ବଡ଼ କଲେଜ ରେ ଅନେକ ଯୁବତୀ ଆସି ବେଶ୍ୟାବୃତି ର ଶିକାର ହେଇଯାଇଥାନ୍ତି I

ପୁରା ଦୁନିଆ ରେ ପ୍ରତ୍ୟକ ସହର ରେ ଏକ ରେଡ଼ ଲାଇଟ ଅଂଚଳ ରହିଥାଏ I ସେଠାରେ ଖୋଲା ଖୋଲି ଭାବ ରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଥାଏ I କିଛି ପୁରୁଷ ନିଜ ର ଶାରୀରିକ ଅବିଳାସା କୁ ମେଣ୍ଟାଇବା କୁ ଏପରି ସ୍ଥାନ କୁ ଯାଇଥାନ୍ତି I ଏହା ପୁରା ଦୁନିଆ ରେ ବେଶ ଅଧିକ ମାତ୍ରାରେ ଚାଲିଛି I

ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ ସହର ରେ ରାତି ସମୟ ରେ ଯୁବତୀମାନେ ହାତ ରେ ରୁମାଲ ଗୁଡ଼ାଇ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଲିପ୍ତ ରହିଥାନ୍ତି I ହାତ ରେ ରୁମାଲ ଗୁଡ଼ିବା ଦ୍ୱାରା ହି ଗ୍ରାହକ ମାନେ ଜାଣିପାରିଥାନ୍ତି କି ସେମାନେ ବେଶ୍ୟାବୃତି ରେ ଲିପ୍ତ ଅଟନ୍ତି I

କିଛି ଅଂଚଳ ରେ କିଛି ଦଲାଲ ନିଜ ଘର କୁ ହି ବେଶ୍ୟାବୃତି ଙ୍କ ର ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନ କରିଦେଇଥାନ୍ତି I

ଯୁବତୀମାନେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା କୁ ଅନେକ ପ୍ରକାର ର ଉପାୟ ଅପଣେଇଥାନ୍ତି I ଯେପରି ଫୋନ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଗ୍ରାହକ ଙ୍କ ର ଯୋଗାଡ଼ କରିବା ଆଦି କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜ ରେ ହେଇଥାଏ I

ଏହି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଜଣେ ସାମାନ୍ୟ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ର ମୂଲ୍ୟ 800 ରୁ ନେଇ ଅନେକ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହେଇଥାଏ I

ତେବେ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଆଜିକା ସମୟ ରେ ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ ଶିକ୍ଷ୍ୟା ଅନୁଷ୍ଠାନ ଆଦି ଗୁଡିକ ରେ ଯୁବତୀମାନେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ରୋଜଗାର ର ଲୋଭ ରେ ଏହି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଲିପ୍ତ ରହିଥାନ୍ତି I

Share Your Views In Comments Below

comments