ବଡ ଖବର: Bollywoodର ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ହେଲା କରୋନା, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଡାକ୍ତର ଖାନାରେ ହେଲେ ଭର୍ତ୍ତି, ସମସ୍ତେ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରାଥନା …

ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବେ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆଙ୍କୁ କରୋନା ଜୀବାଣୁର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ଯାହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କର କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ବାହାରିଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଉଛୁ ଯେ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆଙ୍କ ପିତାମାତା ମଧ୍ୟ କରୋନା ଜୀବାଣୁରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଯାହା ପରେ ସେ ଆଇସୋଲେସନ ରେ ଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କର ଏକ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ | ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ତମନ୍ନା ବାଙ୍ଗାଲୋରର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏକ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଦଳ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରୁଛନ୍ତି।

ଏକ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କରୋନା ହୋଇଥିଲା

ଏକ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ତମନ୍ନାଙ୍କ ପିତାମାତା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ସୂଚନା ନିଜେ ତମନ୍ନା ଦେଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପିତା ସାନ୍ତୋଶ ଭାଟିଆ ଏବଂ ମାତା ରଜନୀ ଭାଟିଆ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କର ପରୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ନିଆଯାଇଛି ଏବଂ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ ଆସିଛି। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତମନ୍ନା ମଧ୍ୟ କରୋନା ଜୀବାଣୁରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଏଥି ସହିତ, ତମନ୍ନା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେବ ପରେ ୱେବ୍ ସିରିଜର ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ସହିତ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଥିଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଆଇସୋଲେସନ ରେ ରଖାଯାଇଛି |

ଏହି ଆଗାମୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କରିବେ କାମ

ତମନ୍ନା ଆଗାମୀ ଅନେକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସେ ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ସିଟିମାର ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଗୋପୀଚାନ୍ଦ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ଏକ ଆକ୍ସନ୍ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତମନ୍ନାଙ୍କ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ବୋଲେ ଚୁଡିୟା ର ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ |

ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସବୁକିଛି ଧୀରେ ଧୀରେ ଖୋଲୁଛି ଏବଂ ଏମିତିରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଅଧିକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବ୍ୟାପୁଛି | ଅନେକ ତାରକା କରୋନା ଜୀବାଣୁ ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆରାମଦାୟକ ବିଷୟ ଯେ କରୋନାରୁ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଏବଂ ଏହି ହାର 90 ପ୍ରତିଶତରେ ଚାଲିଛି |

Share Your Views In Comments Below

comments