ବଡ ଖବର: ଆମେରିକା ଯିବା ପୁର୍ବରୁ ଗାୟକ କୁମାର ସାନୁଙ୍କର ହେଲା… ଦୁଃଖରେ ପୁରା Bollywood ଜଗତ !

କରୋନା ଭାଇରସ ସାରା ଦୁନିଆରେ ଛାଇ ରହିଛି| ଅନେକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି ତଥାପି ଏହି ଭାଇରସ ପ୍ରଭାବ କମ ହେଉ ନାହିଁ | ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ପ୍ଲେ-ବ୍ୟାକ୍ ଗାୟକ କୁମାର ସାନୁ କରୋନା ପୋଜିଟୀଭ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। କୁମାର ସାନୁ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲ୍ସ ଯାଇଥାନ୍ତେ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ, ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ବାତିଲ ହୋଇଛି |

ଏହି ବିଷୟର ସୂଚନା ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ ପେଜ ଜରିଆରେ ଦିଆଗଲା, ସେଠାରେ ଏକା ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଲେଖା ଯାଇଥିଲା ଯେ, କୁମାର ସାନୁ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ | ତାଙ୍କ ସୁସ୍ଥ ହେବା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରାନ୍ତୁ | ଖବର ଅନୁଯାଇ ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ ଘର କୁ ସିଲ କରାଯାଇଛି |

ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ ସାନୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପୁରା ଲକ ଡାଉନ ସାରା କାମ କରିଛନ୍ତି | 9 ମାସ ହେବଣି ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟି ନାହାନ୍ତି। ସେ ଲସ ଏଞ୍ଜେଲସ ଯିବେ। ସାନୁ କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ମୋ ପତ୍ନୀ ସାଲୋନି ଝିଅ ଏବଂ ପୁଅ କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛି । ମୁଁ ମୋର ଜନ୍ମଦିନ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ପାଳନ କରିବି |

ଏହି ସମୟ କୁମାର ସାାନୁଙ୍କ ପୁଅ ଜାନ ବିଗ ବସଙ୍କ ଘରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ମଧ୍ୟ ଏଠାରେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରୁଛନ୍ତି | ଏଥିସହିତ ଜାନ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମା 6 ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହରାଇଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କ ମା ସହିତ ରହୁଥିଲେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ମା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପିତାଙ୍କ ପରି।

ଏଥିସହିତ କୁମାର ସାନୁଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାଲୋନି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେ 8 ନଭେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମ ପାଖକୁ ଆସିବେ। ସେ ଏବେ କ୍ୟାରେଣ୍ଟିନ୍ | ସେ ଆମକୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଗତ 9 ମାସ ଧରି ବ୍ୟସ୍ତ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ଆସିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ତେବେ ସେ ଆଗାମୀ ପର୍ବ ମନେଇବାକୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବେ।

Share Your Views In Comments Below

comments