Bollywoodର ଏହି ବଡ ଷ୍ଟାର ମାନେ ନିଜ ଝିଅ ବୟସର ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ କରିଲେ ବିବାହ, ଏହି ଅଭିନେତା ତ ନିଜ ନାତୁଣୀ ବୟସର ଝିଅକୁ ବି ଛାଡିଲେ ନାହିଁ

ପ୍ରେମ ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ଯେ କେତେବେଳେ କାହା ସହିତ ହୋଇଯିବ କହିହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ଏହା ଘଟେ, ଜାତି, ଧର୍ମ, ଉଚ୍ଚତା ଏବଂ ବୟସ ଭଳି ଜିନିଷ କେହି ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ, ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ଏହା କରିକି ଦେଖାଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ବୟସ ନ ଦେଖି ସେ ନିଜର କରିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ତାରକାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସାନ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି |

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନ

ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଯେ ଅନେକ ଲୋକ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି ଯେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୟସରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଉଭୟଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା ଏବଂ ଥଟ୍ଟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ଉଭୟେ କେବେବି ଧ୍ୟାନ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି, ଆଜି ଉଭୟଙ୍କର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ଅଛି |

ରାଜେଶ ଖାନ୍ନା ଏବଂ ଡିମ୍ପଲ୍ କାପାଡିଆ

ଆପଣ ରାଜେଶ ଖାନ୍ନା ଏବଂ ଡିମ୍ପଲ୍ କାପାଡିଆଙ୍କ ବିବାହକୁ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ବିବାଦୀୟ ବିବାହ ବୋଲି କହିପାରିବେ କାରଣ ଡିମ୍ପଲ୍ ରାଜେଶଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ବେଳେ ମାତ୍ର 16 ବର୍ଷ ବୟସର ଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ରାଜେଶଙ୍କୁ 31 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା, ଡିମ୍ପଲ୍ ରାଜେଶ ଜୀଙ୍କ ଜଣେ ବଡ ପ୍ରଶଂସକ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଉଥିଲେ |

ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନ୍ ଏବଂ ଅଙ୍କିତା

ମିଲିନ୍ଦ ସୋମନ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ମଡେଲ ତଥା ଜଣେ ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ, ସେ ଅଙ୍କିତା କୁନୱାରଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ବିବାହ କରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ମିଲିନ୍ଦଙ୍କୁ 53 ବର୍ଷ, ଏବଂ ଅଙ୍କିତାଙ୍କୁ 27 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା।

ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଏବଂ କରୀନା କପୁର

ସୈଫ ଅଲି ଖାନ, କେବଳ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହ କରିନଥିଲେ ବରଂ ଦୁଇ ସନ୍ତାନର ପିତା ମଧ୍ୟ ଥିଲେ, ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ କରୀନା ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ଆସିଲା ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଦୁହେଁ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ କପଲ । ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ 10 ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଦୁହେଁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ମାନ୍ୟତା ଦତ୍ତ

ମାନ୍ୟତା ଦତ୍ତଙ୍କ ଜନ୍ମ ଜୁଲାଇ 22, 1978 ରେ ହୋଇଥିଲା, ତାଙ୍କ ନାମ ଦିଲନାଭାଜ ଶେଖ, ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ବଡ ଝିଅ ତ୍ରିଶାଲା ମାନ୍ୟତାଙ୍କଠାରୁ ମାତ୍ର 10 ବର୍ଷ ସାନ। ମାନ୍ୟତା କିଛି ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ 2008 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ମାନ୍ୟତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର 29 ବର୍ଷ ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କୁ 48 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା |

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ ଜୋନସ୍

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ନିକ ଜୋନସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ 10 ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି, ଉଭୟେ ଭାରତରେ ଭାରତୀୟ ରୀତିନୀତି ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଡାଇଭସ ଖବର ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ଉଭୟ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି |

Share Your Views In Comments Below

comments