Bada Khabar: ବାହା ହେବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତ ରାଗିଯାଇ ପାଗଳ ପ୍ରେମି ମାରିଦେଲା ଛୁରୀ, ଏବେ ଡାକ୍ତର ଖାନାରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କର…

ଗୋଟିଏ ପଟେ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ ମିଳେ, କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ହୁଅନ୍ତି | ସେମାନେ ଚେତନା ହରାନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ଭୁଲ କରନ୍ତି | ଏହିପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଲଭି ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ସହ। ଜଣେ ଏକତରଫା ପ୍ରେମୀ ତାଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା। ମାଲଭି ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇର କୋକିଲାବେନ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଏବେ ସ୍ଥିର ଥିବା କୁହାଯାଉଛି।

ବାସ୍ତବରେ ମାଲଭିଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ଆକ୍ରମଣ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିର୍ମାତା ଯୋଗେଶ ମହିପାଲ ସିଂଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଛି। ସେ ମାଲଭିଙ୍କୁ ଚାରିଥର ଛୁରୀରେ ପ୍ରହାର କରିଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଭେଟିଥିଲେ। ଯୋଗେଶ ନିଜକୁ ନିର୍ମାତା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ମାଲଭିଙ୍କୁ ଦୁଇଥର ଭେଟିଛନ୍ତି। ମାଲଭିଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଏକପାଖିଆ ପ୍ରେମ ଥିଲା। ସେ ମଲାଭିଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିବାହ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ସୋମବାର ଦିନ ଯୋଗେଶ ମାଲଭିଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମାଲଭି ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିଲେ। ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାପ ପକାଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ସାଇଡ୍ କରି ଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଖରାପ ହେଲା ଏବଂ ସେ ଛୁରୀରେ ମାଲଭିଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କଲେ | ଏହି ଆକ୍ରମଣରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ମୁମ୍ବାଇର ଭର୍ସୋଭା ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଏବେ ବି ପଳାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଧରିନାହିଁ। ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ପୋଲିସ କିଛି ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇଛି। ମାଲଭି ମଲହୋତ୍ରା ଟିଭି ସିରିଏଲ୍, ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ମାଲାୟାଲମ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କୁ ବିଜ୍ଞାପନରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ମାଲଭି ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘କୁମାରି 21 ଏଫ’, ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ନାଡିକ୍କୁ ଆଣ୍ଡି’ ଏବଂ ଟିଭି ସୋ ଉଦୟାନରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ସେ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘ହୋଟେଲ ମିଲାନ’ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥିଲେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶୀଘ୍ର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ମାଲଭିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ମତାମତ କ’ଣ, ଦୟାକରି ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗରେ ଆମକୁ କୁହନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments