ବାହା ନ ହେଇ ମା ହେଇସାରିଛନ୍ତି Bollywoodର ଏହି 10 ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ, 4 ନମ୍ବର ହିରୋଇନ ନାଁ ଜାଣିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରାୟତ ଖବରରେ ବନି ରହିଥାନ୍ତି, ଚମତ୍କାର ବଲିଉଡ ଦୁନିଆରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ରଙ୍ଗୀନ ହୋଇଥାଏ | ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ସହିତ ସେମାନେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି | ପ୍ରାୟତ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଜେ ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ବିନ୍ଦାସ ନିଜ ଜୀବନ ବଞ୍ଚନ୍ତି |

ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରାୟତ ସେମାନଙ୍କର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ, ଲିଭ-ଇନ ରିଲେଶନସିପ, ବିବାହ ଏବଂ ପ୍ରେଗନେନ୍ସି ବିଷୟକୁ ନେଇ ଖବରରେ ବନି ରହିଥାନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛୋଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ରୁହନ୍ତି | ତେବବ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁମାନେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ |

ଶ୍ରୀଦେବୀ

ବଲିଉଡର ଏଭରଗ୍ରୀନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଦମଦାର ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସ୍ମରଣୀୟ | ସେ ବଲିଉଡକୁ ଅନେକ ସ୍ମରଣୀୟ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯଥା ତାଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସୁପରହିଟ୍ ଥିଲା | ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ହଁ, ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ବୋନି କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରୀଦେବୀ 7 ମାସ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ ଏବଂ ଜାହ୍ନବୀ ତାଙ୍କ ବିବାହର କିଛି ମାସ ପରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ |

ସାରିକା

ସାଉଥ ସିନେ ୱାର୍ଲ୍ଡ ର ସୁପରଷ୍ଟାର ଅଭିନେତା କମଲ ହାସନଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ସାରିକା ମଧ୍ୟ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ ଥିଲେ ଏବଂ ସାରିକା ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରୁତି ହାସନଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଶ୍ରୁତି 1986 ମସିହାରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହାର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ କମଲ ଏବଂ ସାରିକା ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ |

ସାରିକା ବିବାହର 3 ବର୍ଷ ପରେ 1991 ରେ ସାନ ଝିଅ ଅକ୍ଷରାଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ | ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ କମଲ ଏବଂ ସାରିକାଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇସାରିଛି | 2004 ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

ନେହା ଧୁପିଆ

ଏହି ତାଲିକାରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନେହା ଧୁପିଆ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି। 2018 ମସିହାରେ, ସେ ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ଅଙ୍ଗଦ ବେଦୀଙ୍କ ସହିତ ପଞ୍ଜାବୀ ରୀତିନୀତିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ନେହା ଏହି ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ। ବିବାହର 6 ମାସ ପରେ ସେ ମାଁ ବନିଥିଲେ |

ନେହା ଧୁପିଆ ଆଜିକାଲି ନିଜ ସନ୍ତାନ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ଅଙ୍ଗଦ ବେଦୀଙ୍କ ସହ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି।

ମହିମା ଚୌଧରୀ

ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହିମା ଚୌଧରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ ଯେ ସେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେ 2006 ମସିହାରେ ମୁମ୍ବାଇର ସ୍ଥପତି ବବି ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମହିମା ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ ଥିଲେ। ମହିମା ବିବାହର କିଛି ମାସ ପରେ ହିଁ ଏକ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ।

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ମହିମା ଏବଂ ବବି ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ବେଶୀ ଦିନ ଚାଲିପାରିଲା ନାହିଁ | ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ରୁହନ୍ତି |

କନକୋନା ସେନ୍ ଶର୍ମା

ଅଭିନେତ୍ରୀ କନକୋନା ସେନ୍ ଶର୍ମା ଆନନ ଫାନନରେ ରଣଭୀର ଶୋରେଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହର କିଛି ସମୟ ପରେ କନକୋନା ମାଁ ବନିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ସେ ନିଜେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ ଥିଲେ |

କହିରଖୁଛୁ ଯେ 2010 ରେ ଦୁହେଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ମାତ୍ର 10 ବର୍ଷ ପରେ ଅର୍ଥାତ୍ 2020 ରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଏକ ପୁଅ ହରୁନ ଅଛି |

ଅମୃତା ଆରୋରା

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ଆରୋରା ମଧ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। ତେବେ ପରେ ଏହି ତତ୍ପରତାର କାରଣ ଜଣା ପଡିଥିଲା | କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ଅମୃତା ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ, ତେଣୁ ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ବିବାହର କିଛି ମାସ ପରେ ଅମୃତା ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ |

ସେଲିନା ଜେଟଲୀ

ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ରହିଥିବା ସେଲିନା ଜେଟଲୀ ହଠାତ୍ ଜୁଲାଇ 2011 ରେ ଦୁବାଇ ହୋଟେଲ ମାଲିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ଖବର ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​| ବାସ୍ତବରେ ସେଲିନା ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ରିଲେଶନସିପରେ ଥିଲେ, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ହଠାତ୍ ବିବାହ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲେ |

ବିବାହର କିଛି ମାସ ପରେ ସେଲିନା ଦୁଇଟି ଯାଆଁଳା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ସେଲିନା କାହିଁକି ହଠାତ୍ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ।

ଭିନା ମଲିକ୍

ଏହି ତାଲିକାରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭିନା ମଲିକ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି। କହିରଖୁଛୁ ଯେ ପାକିସ୍ଥାନରୁ ଆସିଥିବା ସତ୍ତ୍ ଭିନା ଅନେକ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ହଁ, ସେ ହଠାତ୍ ଦୁବାଇର ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ଏବଂ ଖବର ଆସିବା ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଯେ ସେ ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ ଅଛନ୍ତି |

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଭିନା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ନୁହେଁ ବରଂ ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକ କାରଣରୁ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ବିବାହର କିଛି ମାସ ପରେ ସେ ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଲେ |

ନୀନା ଗୁପ୍ତା

ଅଭିନେତ୍ରି ନୀନା ଗୁପ୍ତା ହଠାତ୍ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଶିଶୁର ପିତାଙ୍କ ନାମ କହି ନଥିଲେ । ନୀନା ଏକ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଲେ ଏବଂ ପରେ ଏହା ଜଣାପଡ଼ିଲା ଯେ ଝିଅର ପିତା ହେଉଛନ୍ତି ଭିଭିଆନ୍ ରିଚାର୍ଡସ୍, ଜଣେ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ କ୍ରିକେଟର |

ତେବେ ଭିଭିଆନ୍ ଏବଂ କେବେ ବି ବିବାହ କରିନଥିଲେ ଏବଂ ଝିଅ ମସାବାଙ୍କୁ ନିନା ଏକାକୀ ମା ଭାବରେ ବଢାଇଥିଲେ।

ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେଗନେଣ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ନତାଶା କରୋନା ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ପରସ୍ପରକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେମାନେ ପିତାମାତା ହେବାକୁ ଘୋଷଣା କରି ସମସ୍ତେଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲେ |

Share Your Views In Comments Below

comments