ବାହାଘର ପରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ Kajal ଙ୍କର ଏମିତି ଫୋଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା, କନିଆଁ ବେଶରେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି କାଜୋଲ, ଦେଖିଲେ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିବେନି

ସାଉଥ ସିନେମାର ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଚେହେରା ଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ତାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ପରଠାରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ଥିଲେ କାରଣ ନିଜେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ କାଜଲ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ନିକଟକୁ ବିବାହ ଖବର ଜଣାଇଥିଲେ। ଏହି ଚିତ୍ର ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଏବଂ ମାସ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ। ତେବେ କରୋନା ମହାମାରୀର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସେମାନେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ଘର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ କିଛି ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ମୁମ୍ବାଇର ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ଗୌକିଚଲୁଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପତି ଭାବରେ ବାଛିଛନ୍ତି, ଯିଏ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ଇଣ୍ଟେରିୟର ଡିଜାଇନିଂ କମ୍ପାନୀର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି। ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିବାହର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ନିକଟକୁ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟର ଚିତ୍ର ପଠାଇଥିଲେ | ସେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସହିତ ପାଇଜାମା ପାର୍ଟିର ଚିତ୍ର ପାଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ହଳଦୀ ଏବଂ ମେହେନ୍ଦିର ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଥିଲେ |

ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଅତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଟେଲରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହାର ନାମ ହୋଟେଲ ତାଜମହଲ ପ୍ୟାଲେସ | ବିବାହ ସମାରୋହ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲେ, କିଛି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରାହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ କାଜଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଗୌତମଙ୍କୁ ବରମାଳା ପିନ୍ଧଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଯାହା ପରେ ସମସ୍ତେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି | ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ, ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

କାଜଲଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ନିଜ ବିବାହ ପାଇଁ ଏକ ନାଲି ଏବଂ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ରଙ୍ଗର ଲେହେଙ୍ଗା ବାଛିଥିଲେ | ଏଥି ସହିତ, ଭାରୀ ଅଳଙ୍କାର ତାଙ୍କୁ ବ୍ରାଇଡାଲ୍ ଲୁକ୍ ଦେବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲା | ଏକ ଭାରୀ ହାର, ମାଙ୍ଗାଟିକା, କାନଫୁଲ ଏବଂ ନାଥନି ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ଏଥିସହ, ସେ ନାଲି ଏବଂ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ରଙ୍ଗର ଚପଲ ଏବଂ ଅଣ୍ଟା ବନ୍ଧା ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |

ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ହାଲୁକା ଗୋଲାପୀ ଏବଂ କ୍ରିମ୍ ରଙ୍ଗର ଶେରୱାନିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | କାଜଲଙ୍କ ସହ ଗୌତମଙ୍କ ଯୋଡି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

କାଜଲଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ସାରିଛୁ ଯେ ସେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ ତଥା ଡିଜାଇନର୍ ମଧ୍ୟ। ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଡିସ୍କର୍ନ ଲିଭିଙ୍ଗ ନାମକ ଏକ ଜଣାଶୁଣା କମ୍ପାନୀର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି | ଗୌତମ କ୍ୟାଥେଡ୍ରାଲ ଏବଂ ଜନ୍ କନାନ୍ ସ୍କୁଲରୁ ତାଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ, ଏବଂ ପରେ ସେ ଆମେରିକାର ମେଡଫୋର୍ଡ, ଟଫ୍ଟସ୍ ୟୁନିଭରସିଟିରେ ଅଧିକ ଅଧ୍ୟୟନ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ବ୍ରାଣ୍ଡ୍ ଉନ୍ନତି ଦୁନିଆରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ନାମ ଅଛି |

ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆମେ କାଜଲଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା, ଆଜି ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ସାଉଥ ସିନେମା ଠାରୁ ବଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସେ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ସିଙ୍ଗହମ୍ ଏବଂ ସାଉଥ୍ ର ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଇଛନ୍ତି ସେ |

Share Your Views In Comments Below

comments