ବାହାଘର ପୁର୍ବରୁ କାଜଲ ସେୟାର କରିଲେ ନିଜର FIRST LOOK, ହାତରେ ମେହେନ୍ଦି ଚୁଡ଼ି ସହ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି କାଜଲ

ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତଥା ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହର ଅନେକ ରୀତିନୀତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ହଳଦୀ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି, ଯାହାର ଅନେକ ଫଟୋ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି |

କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ କଦଳୀ ସେରିମାନୀରେ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ସୁଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଏହି ହଳଦିଆ ସୁଟରେ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | କିଛି ସମୟ ପରେ, କାଜଲ ବିବାହ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ କାଜଲଙ୍କର ଏକ ବିଶେଷ ଫଟୋ ବାହାରକୁ ଆସିଛି | ଏହି ଫଟୋକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୁହାଯାଉଛି କାରଣ ବିବାହର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କାଜଲ ଏହି ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି|

ଏହି ଚିତ୍ରରେ କାଜଲ ଦୁଲହନ ପରି ସୁସଜ୍ଜିତ | ଏଥି ସହିତ, ସେ ଏହି ଫଟୋରେ ନିଜର ବ୍ରାଇଡାଲ୍ ଲୁକ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ କରି ନାହାଁନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୁକ୍ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ କାଜଲ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ବ୍ଲାକ ଏଣ୍ଡ ହ୍ୱାଇଟ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ପୂରା ମେକଅପ୍ ଏବଂ ଅଳଙ୍କାର ସହିତ ଫଟୋରେ କାଜଲଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ତାଙ୍କର ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ ମଧ୍ୟ ତିଆରି ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ଫଟୋ ବ୍ଲାକ ଏଣ୍ଡ ହ୍ୱାଇଟ ହୋଇଥିବାରୁ ଅଧିକ ଜଣାପଡୁ ନାହିଁ |

ଚିତ୍ରରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କାଜଲ ପଛରେ ତାଙ୍କ ଲେହେଙ୍ଗା ଟଙ୍ଗା ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ଆଗରେ ବସି ପୋଜ୍ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ହାତରେ ଚୁଡା ଦେଖାଗଲା | ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାବେଳେ କାଜଲ କ୍ୟାପସନ ଦେଇଛନ୍ତି, “ଝଡ଼ ପୂର୍ବର ଶାନ୍ତି”। କାଜଲଙ୍କ ଏହି କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଖି ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ସେ ବହୁତ ନର୍ଭସ | କାଜଲଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ପରି ବ୍ୟାପିଛି, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପ ଦେଖିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments