ବାହାଘର ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ବି ଯାଇନି କି Neha Kakkar ଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିଗଲା ଝଡ଼, ସ୍ୱାମୀ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକା କରିଦେଲେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ, କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ନେହାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ

ଅକ୍ଟୋବର 24 ରେ ବଲିଉଡ ଗାୟକ ନେହା କକ୍କର ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ବିବାହ ଦିଲ୍ଲୀର ଗୁରୁଦ୍ୱାରରେ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ବିବାହର ଅନେକ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନେହୁ ଡା ଭାୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭଲ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛନ୍ତି। ଏବଂ ଯେଉଁଠାରେ ନେହାଙ୍କ ବିବାହର ଏକ ସପ୍ତାହ ବିତି ନାହିଁ, ନିକଟରେ ଏକ ଖବର ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଯେ ନେହାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବାରମ୍ବାର କଲ କରୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ନେହା ବହୁତ ରାଗିଛନ୍ତି ଏବଂ ନେହାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଘଟିବାର ଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ନେହା ଆହୁରି ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଯେହେତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ରୋହନପ୍ରୀତ ପଞ୍ଜାବର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଗାୟକ ଏବଂ ନେହାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଅବନୀତ୍ କୌରଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ଏବଂ ଅବନୀତ୍ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ। ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ବିବାହ ରିସେପ୍ସନ୍ ଅବନୀଟ୍ କୌରଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ବିବାହ ରିସେପ୍ସନରେ ଅବନୀଟ୍ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଫଟୋସୁଟ୍ କରିଥିଲେ |

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମାନ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ନେହାଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ଅବନୀତ୍ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର କଲ କରୁଛନ୍ତି, ଏହି କାରଣରୁ ନେହା ବହୁତ ରାଗିଛନ୍ତି ଏବଂ ନେହାଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଘଟିବ। ଆମେ ଜାଣୁ ଯେ ଅବନୀଟ୍ କୌର ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ କାହିଁକି କଲ କରୁଛନ୍ତି, ଅବନୀଟ୍ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ କଲ କରୁ ନାହାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ରିଲ୍ ଲାଇଫ୍ ପାଇଁ ଏହା କରୁଛନ୍ତି |

ହଁ, ପ୍ରକୃତରେ ଅବନୀତ୍ କୌର ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ ଏକ ଗୀତରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଭିଡିଓର ନାମ ହେଉଛି ଏକ୍ସ କଲିଂ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅବନୀତ୍ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ କଲ କରୁଛନ୍ତି | ନେହା କକ୍କର ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ରୋହନପ୍ରୀତ ଏବଂ ଅବନୀତଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓର ପୋଷ୍ଟରକୁ ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟର ଦେଖିବା ପରେ ଏହିପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟର ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଟନି କକ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ଆଜିକାଲି ନେହା କକ୍କର ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଯେଉଁଥିରେ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments