ବିବାହର 5 ମାସରେ ହିଁ ଛୁଆକୁ ଜନ୍ମ ଦେଲେ ନୁଆ କନିଆଁ, ବାପା ନାଁ ଶୁଣିକି ପୋଲିସ ବାବୁ ହେଇଗଲେ ବେହୋସ…

ବିବାହର ପାଞ୍ଚ ମାସ ପରେ ଜଣେ ଝିଅ ହୋଇଥିଲା ମା, ଯାହା ପରେ ଝିଅକୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘରରୁ ବାହାର କରି ମା ଘରକୁ ପଠାଇ ଦେଲେ | ଏହି ମାମଲା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଲଲିତପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଅଟେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଜିରାର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଯୁବକ ପାଞ୍ଚ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ସମୟରେ ତାଙ୍କ କନିଆ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ କନିଆ ଘର ଲୋକେ ଏହାକୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲା। ଏହି ବିବାହ ଧୋକା ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ବିବାହର ପାଞ୍ଚ ମାସ ପରେ ଝିଅ ଏକ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲା | ଏହା ପରେ ଶାଶୁ ତାଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲେ।

ଏଥି ସହ ଏହି ଝିଅଟି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରି ପୋଲିସର ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡିଛି। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ମାଡଭାରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଗାଁ ସାଦାୱାଲ ନିବାସୀ ବିବାହିତ ମହିଳା ଏକ ଆବେଦନପତ୍ରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପାଞ୍ଚ ମାସ ପୂର୍ବେ ଜିରାର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହର ପାଞ୍ଚ ମାସ ପରେ ସେ ଏକ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ନବଜାତ ଶିଶୁକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ସେ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି। ଝିଅଟି ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ପତ୍ରରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକ ବନ୍ଧୁକ ଦ୍ୱାରା ଡରାଇ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଘଟଣାର ତିନି ମାସ ପରେ ସେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ଲକ ଡାଉନ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରାଯାଇଥିବା ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି। ଦିନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ। ଠିକ୍ ସେତିକିବେଳେ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରି ବନ୍ଧୁକ ଦେଖାଇ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ଭୟରେ ଝିଅଟି କାହାକୁ କିଛି କହି ନଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପିତା ତାଙ୍କ ବିବାହ ସ୍ଥିର କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଘଟଣାର 3 ମାସ ମଧ୍ୟରେ ସେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବିବାହର ପାଞ୍ଚ ମାସ ପରେ ପୀଡିତା ଏକ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ଘରୁ ବାହାର କରି ଦେଇଥିଲେ।

ପୀଡିତା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡିତ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ଏକ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

Share Your Views In Comments Below

comments