ବାହାଘର ପୁର୍ବରୁ କାଙ୍ଗାଳ ହେଇଗଲେ ଉଦିତ ନାରାୟଣ ଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ, ବିକିବାକୁ ପଡିବ ବାଇକ… ପାଖରେ ଆଉ ଅଛି ମାତ୍ର ଏତିକି ଟଙ୍କା

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନେହା କକ୍କର ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖବର ଆସିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ଅକ୍ଟୋବର ଶେଷରେ ସାତ ଫେରା ନେଇପାରିବେ। ଏଥି ସହିତ ନେହା କକ୍କର ମଧ୍ୟ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ପ୍ରତି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବଲିଉଡ ଗାୟକ ତଥା ଉଦିତ ନାରାୟଣଙ୍କ ପୁଅ ଆଦିତ୍ୟ ନାରାୟଣ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଆଦିତ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ତଥା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ୱେତା ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଶ୍ୱେତା ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଶାପିତ ‘ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଦୁହେଁ ଫିଲ୍ମ ‘ଶାପିତ’ର ସେଟରେ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ସେବେଠାରୁ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, 2020 ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ଆଦିତ୍ୟ ଏବଂ ଶ୍ୱେତାଙ୍କୁ ବିବାହର ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବ। ଗୋଟିଏ ପଟେ ଆଦିତ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଏଭଳି ଏକ ଖୁସି ଖବର ଦେଇଛନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ପଟେ ସେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ତଥ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଆଦିତ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଠିକ୍ ନୁହେଁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କେବଳ 18 ହଜାର ଟଙ୍କା ବାକି ଅଛି।

କେବଳ 18 ହଜାର ଅଛି ଆକାଉଣ୍ଟରେ

ନିକଟରେ ଆଦିତ୍ୟ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ତାଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ଏହି ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଆଦିତ୍ୟ ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା କହିଥିଲେ। ଆଦିତ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡରୁ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ଉଠାଇଛନ୍ତି। ଆଦିତ୍ୟ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ଶୀଘ୍ର କାମ ନ ପାଆନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ବାଇକ୍ ମଧ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ଏପରି ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ଜାଣି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି |

ସଞ୍ଚିତ ପଇସା କଣ କଲେ

ଏକ ମନୋରଞ୍ଜନ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସୂଚନା ଦେଇ ଆଦିତ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସରକାର ଲକ ଡାଉନ ଆହୁରି ବଢ଼ାଇ ଥାନ୍ତେ ତେବେ ଲୋକମାନେ ଅନାହାରରେ ମରିଥାନ୍ତେ। ମୋର ସମସ୍ତ ସଞ୍ଚୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ମୁଁ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡରେ ଅଳ୍ପ ପରିମାଣର ସଞ୍ଚୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରି ନେଇଛି | କେବେ ଭାବି ନଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ କାମ କରିବି ନାହିଁ ଏବଂ କୌଣସି ଟେନସନ ବିନା ବଞ୍ଚିବି | ଆପଣ କୋଟିପତି ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ଏପରି ଯୋଜନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ”

‘ବାଇକ୍ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ହେବ’

ଆଦିତ୍ୟ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ମୋର କୌଣସି ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ। ମୋ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ 18 ହଜାର ଟଙ୍କା ଅଛି | ଯଦି ମୁଁ ଅକ୍ଟୋବରରୁ କାମ ଆରମ୍ଭ ନକରେ, ତେବେ ମୋତେ ମୋ ବାଇକ୍ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହା ପ୍ରକୃତରେ କଷ୍ଟକର ସମୟ | ଶେଷରେ, ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କଷ୍ଟଦାୟକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ”| କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ନେହା ଏବଂ ଆଦିତ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ନକଲି ବିବାହ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ। ତେବେ ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ସେ କେବଳ ତାଙ୍କ ଗୀତର ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ଏହି ବିବାହ ଖେଳ ରଚନା କରିଥିଲେ ।

Share Your Views In Comments Below

comments