ବାହାଘର ଠିକ ପୁର୍ବରୁ ଭାଇରଲ ହେଲା Kajal Agarwalଙ୍କର ଏପରି ଫୋଟୋ, ଦେଖିକି ସମସ୍ତଙ୍କର ଉଡ଼ିଗଲା ହୋସ… ଆପଣ ବି ଦେଖନ୍ତୁ

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପ ପାଇଁ ବିଶେଷ କିଛି ହୋଇନାହିଁ | ପ୍ରଥମେ ରିଷି କପୁର ଏବଂ ଇରଫାନ ଖାନଙ୍କ ପରି ଅନେକ ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତା ଏହି ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିବାବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ବଲିଉଡର ଅନେକ ରହସ୍ୟ ଖୋଲି ଦେଇଥିଲା, ଯାହା ଫଳରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏଥିସହିତ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ମହାମାରୀ ହେତୁ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଗଲା ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ସମେତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନେ ବିପୁଳ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ସହିଲେ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲା। ନିକଟରେ ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ହଁ, ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତଥା ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟୀ ପ୍ରେମିକ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କ ସହ ସାତ ଫେରା ନେବେ। ତେଣୁ କାଜଲ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ବହୁତ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି |

ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରନ୍ତି | ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କର କିଛି ଚିତ୍ର ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ପୋଲକା ପ୍ରିଣ୍ଟ ଶରାରା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି।



ଏହା ସହିତ ସେ ନିଜ କେଶକୁ ଖୋଲା ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୁକ୍ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ କାନଫୁଲ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି | ଏହି ଲୁକ୍ ସହିତ କାଜଲ ବିଭିନ୍ନ ପୋଜରେ ଅନେକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଫଟୋଗୁଡ଼ିକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ପରି ବ୍ୟାପୁଛି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି |


ଏହାପୂର୍ବରୁ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କ ସହ ଦଶରା ଅବସରରେ ତାଙ୍କର କିଛି ସୁନ୍ଦର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ନିର୍ବନ୍ଧ ରିଙ୍ଗ ସମାରୋହର କିଛି ଚିତ୍ର ଏବଂ ଇନଷ୍ଟା ଷ୍ଟୋରୀରେ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ କାଜଲ ତାଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହୋଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସମାପ୍ତ, ଏହା ହେଉଛି କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ

ଏହି ସୁନ୍ଦର ଦମ୍ପତି ଅକ୍ଟୋବର 30 ରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେମାନେ ମୁମ୍ବାଇରେ ବିବାହ କରିବେ | ବିବାହର ପୁରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ 2 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ, ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ ପରିବାର ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କର କିଛି ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁ ଜଡିତ ହେବେ | ଗଣମାଧ୍ୟମର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ସମାରୋହରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଡକାଯିବ ନାହିଁ, ଏହାକୁ ଏକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମାରୋହ ଭାବରେ ରଖାଯାଇଛି | ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ କାଜଲଙ୍କ ଭଉଣୀ ନିଶା କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା ମହାମାରୀକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଏହି ବିବାହ ଏକ ସରଳ ସମାରୋହରେ ହେବ।

ନିଶା ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦିଓ ବିବାହ ଏକ ସରଳ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମାରୋହରେ ହେବ, ତଥାପି ଆମେ ଘରେ ଭଲ ବିବାହ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ। 29 ରେ ଘରେ ହଳଦୀ ଏବଂ ମେହେନ୍ଦି ସମାରୋହ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ନିଶା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବିବାହକୁ ନେଇ ପରିବାର ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି, କାରଣ କାଜଲ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂଆ ଇନିଂସ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ 2 ରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ କମଲ ହାସନଙ୍କ ସହ ଲେଜେଣ୍ଡ ଅଫ୍ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ନାମକ ନଜର ଆସିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି 1996 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଇଣ୍ଡିଆନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏକ ସିକ୍ୱେଲ ଅଟେ | ଯଦିଓ ଇଣ୍ଡିଆନ -2 14 ଏପ୍ରିଲ 2020 ରେ ରିଲିଜ ହେବାର ଯୋଜନା ଥିଲା,କିନ୍ତୁ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଏହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ | ଏହା ପରେ ଫିଲ୍ମର ନୂଆ ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଜଣାପଡିନାହିଁ।

Share Your Views In Comments Below

comments