‘ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନ’ ଫିଲ୍ମର ମୁନିଙ୍କର ସୁଇମିଂ ପୁଲରେ ଏମିତି କାମ କରୁଥିବାର ଭିଡ଼ିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ , ନିଆଁ ପରି ହେଉଛି ଭାଇରଲ…

2015 ରେ, ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନ ଆସିଥିଲା | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଲୋକମାନେ ଛୋଟ ‘ମୁନି’ ଚରିତ୍ରକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ | ସେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ 5 ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି | ଫିଲ୍ମରେ ‘ମୁନି’ ହୋଇଥିବା ହର୍ଷାଲୀ ମଲହୋତ୍ରା ମଧ୍ୟ ବଡ଼ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହର୍ଷାଲୀ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ | ସେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରିଥା’ନ୍ତି | ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ 4 ଲକ୍ଷ 83 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି | ନିକଟରେ ସେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ପହଁରିବାର ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ହର୍ଷାଲୀ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଯଦି ଯାଦୁ ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଏହି ପାଣିରେ ଅଛି।’


ହର୍ଷାଲୀ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ସେମାନେ ଏହା ଉପରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି | ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 26 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ମିଳିଛି | ସମସ୍ତେ ହର୍ଷଲୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି |


ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ସମୟ ଛୁଟିରେ ଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା | ଲୋକମାନେ ‘ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନ’ର’ ମୁନି’ର ଷ୍ଟାଇଲକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ।


ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମୁମ୍ବାଇରେ 3 ଜୁନ୍ 2008 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ହର୍ଷଲି ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କୁ 12 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି | ସେ 2015 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନରେ ମୁନି ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ପ୍ରକୃତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ | ଏଥିରେ ସେ ଏକ ମୂକ ଝିଅର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଯିଏ ହଠାତ୍ ପାକିସ୍ତାନରୁ ଭାରତକୁ ଆସନ୍ତି | ଏହା ପରେ ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ପଠାନ୍ତି।


ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଥିଲା ​​| ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର କ୍ୟୁଟ ଲୁକ ରେ ଫିଦା ହୋଇଗଲେ | ହର୍ଶାଲି ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ | ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଅନ୍ତୁ | ଏଥିରେ ସେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ବହୁତ ମଜା କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |


ତେବେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ହର୍ଷାଲିଙ୍କ ଏହି ଷ୍ଟାଇଲ କିପରି ଲାଗିଲା, ଦୟାକରି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ କୁହନ୍ତୁ |

Share Your Views In Comments Below

comments