ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜନର ମୁନିର ମା ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଦେଖିବାକୁ ଏତେ ହଟ ଏବଂ ଗ୍ଲାମର୍ସ, ଦେଖିଲେ ଫିଦା ହେଇଯିବେ ଆପଣ…

ବୋଲିଉଡ଼ର ଦବଙ୍ଗ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ତୁମେ କିଛି ମଜାଦାର କଥା କହିବୁ, ଯିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନରେ ମୁନିଙ୍କ ମାତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ |

ମେହେର ଦିଲ୍ଲୀର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି
ମେହେରଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ 31 ବର୍ଷ ବୟସ ଏବଂ ସେ ଦିଲ୍ଲୀର ଅଟନ୍ତି । ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଯେତିକି ସିମ୍ପଲ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି ସେପରି ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଅଟନ୍ତି। ମେହେର ନିକଟରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି ।

ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହେଉଛନ୍ତି ମାନବ ବିଜ
ମେହେର ନିକଟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତା ମାନବ ବିଜଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ମାନବ ‘ଫିଲ୍ଲୋରୀ’, ‘ରେଙ୍ଗୁନ୍’ ଏବଂ ‘ଉଡତା ପଞ୍ଜାବ’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ‘ଫିଲ୍ଲୋରୀ’ରେ ସେ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ଭାଇ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଚରିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ
ଅନେକ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିବା ମେହେରଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କର କେତେକ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେଉଛି ‘ନୋ ଟାଇମ ଫର ଲଭ’, ‘ଦିଲ୍ ୱିଲ୍ ପ୍ୟାର୍ ଭାୟାର୍’ ଇତ୍ୟାଦି | ମେହେରଙ୍କୁ ‘ରାମ ମିଲାଇ ଯୋଡି’ ଏବଂ ‘କିସ୍ ଦେଶ ମେ ହେ ମେରା ଦିଲ୍’ ଭଳି ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ସବୁବେଳେ ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତି ମେହେର
ମେହେର ସର୍ବଦା ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଦ୍ୱାରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥାଏ |

ସିକ୍ରେଟ ସୁପରଷ୍ଟାରରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ
ଆମୀର ଖାନ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସର ସିକ୍ରେଟ୍ ସୁପରଷ୍ଟାରରେ ଇନସିଆଙ୍କ ମାତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଜୟରା ୱାସିମଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ମେହେର ବିଜ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ପରି ସରଳ ଥିଲା ।

Share Your Views In Comments Below

comments