ବଲିଉଡ ଜଗତ ପାଇଁ ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ଖରାପ ଖବର, ‘ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନ’ର ଏହି ବରିଷ୍ଟ ଅଭିନେତାଙ୍କର ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ…

ନିକଟରେ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ବଡ଼ ଧରଣର ଅଘଟଣ ଘଟିଛି | ଗତ କିଛି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଅନେକ ବଡ ତାରକାଙ୍କୁ ହରାଇଛି। ଏଥିସହ ବଲିଉଡକୁ ଆଉ ଏକ ବଡ଼ ଧକ୍କା ଲାଗିଛି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନରେ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ହରିଶ ବଂଚଟା ଏହି ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଶିମଲାରେ ରହୁଥିବା 48 ବର୍ଷୀୟ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ୱ ମହାମାରୀ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି।

ହରିଶଙ୍କର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜ୍ୱର ହୋଇଥିଲା। ପରେ ତାଙ୍କୁ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ଆଇଜିଏମସି ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ସେ କୋଭିଡ ପରୀକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ରିପୋର୍ଟ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲା ଯେ ହରିଶ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ସକରାତ୍ମକ ଆସିଥିଲା ​​ଏବଂ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ତଥାପି, ତାଙ୍କୁ ଠିକ କରାଯାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ | ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସେ ବିଶ୍ୱକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତାଙ୍କ ଶବଦାହ କରାଯାଇଥିଲା।

ଏହି ସମୟରେ ହରିଶଙ୍କ ପରିବାର ଗଭୀର ଦୁଃଖରେ ଅଛନ୍ତି। ହରିଶଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା ​​ଏବଂ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ବିୟୋଗ ହେତୁ ପରିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛି। ଗତ 18 ବର୍ଷ ଧରି ଶିଳ୍ପ ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ହରିଶ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଶିମଲାର ଚାଉପାଲ ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିଲେ। ସେ ଏକ ଟିଭି ସିରିଏଲ୍ ରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ସେ ଦେଶର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ସିରିଏଲ ସିଆଇଡି ଏବଂ କ୍ରାଇମ ପାଟ୍ରୋଲର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇଛନ୍ତି। 2015 ମସିହାରେ, ସେ ବଲିଉଡରେ ବହୁତ ସଫଳତା ପାଇଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ କରୀନା କପୁର, ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ବଲିଉଡର ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନରେ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ, କରୀନା କପୁର ଏବଂ ନୱାଜୁଦ୍ଦିନ ସିଦ୍ଦିକି ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସାହାଯ୍ୟରେ ହରିଶଙ୍କ ହାତରେ ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିଥିଲା ​​| ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନରେ ହରିଶ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ଭୂମିକା ଛୋଟ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ |

କରୋନା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ଆସି ନାହିଁ…

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଦେଶରେ କରୋନା ରୋଗର ନୂଆ ସଂକ୍ରମଣରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ ଘଟିଛି, କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ଚିନ୍ତାଜନକ ରହିଛି। ଭାରତର ସର୍ବଶେଷ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ବୁଧବାର ଦିନ ସାରା ଦେଶରେ 44 ହଜାର 281 ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହା ସହିତ ମୋଟ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା 87 ଲକ୍ଷରେ ପହଞ୍ଚିଛି। ବୁଧବାର ଦିନ ଏହି ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ 522 ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତରେ 1 ଲକ୍ଷ 28 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି।

Share Your Views In Comments Below

comments